Paylaştığı bir fotoğraf ile hayranlarını çıldırttı!

Başarılı sanatçı Ziynet Sali sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafla hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaştı. Ünlü şarkıcı yorum ve beğeni yağmuruna tutuldu. Sali’den hayranları çıldırtan fotoğraf paylaşımı Geçmişten bugüne, tarzı,...

2
2

Başarılı sanatçı Ziynet Sali sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafla hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaştı. Ünlü şarkıcı yorum ve beğeni yağmuruna tutuldu.

Sali’den hayranları çıldırtan fotoğraf paylaşımı

Geçmişten bugüne, tarzı, sesi ve karakteriyle gönüllerde taht kuran ünlü şarkıcı Ziynet Sali, sosyal medya hesabından paylaştığı bir poz ile hayranlarını çıldırttı. İlerleyen yaşına rağmen, gençliğinden bir şey kaybetmediğini herkese gösteren ünlü şarkıcının paylaştığı poza çok sayıda yorum geldi. Çok sayıda yorum ve beğeni alan fotoğraf, sosyal medyada olay oldu.

Yatak pozu paylaştı, ortalık karıştı

Sosyal medya hesabı üzerinden yatak pozu paylaşan ünlü şarkıcı Sali, hayranları tarafından yorum yağmuruna tutuldu. Oldukça yüksek beğeni de alan fotoğraf için genel olarak çok olumlu yorumlar yapıldı. Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan ve aralıklarla fotoğraf paylaşmaya özen gösteren Sali’nin son fotoğrafı şüphesiz en ilgi çekicilerden biri oldu. Son yaptığı paylaşımla nefesleri kesen ünlü şarkıcı ve yorumcu Sali’nin bu paylaşımının ‘Rüya’ isimli şarkısına çektiği klipten alınan bir kare olduğu kısa süre içinde anlaşıldı.

Ziynet Sali kaç yaşında?

Son zamanlarda paylaştığı fotoğraflar ve düzgün fiziğiyle dikkatleri çeken ve ilgi odağı haline gelen ünlü şarkıcı Ziynet Sali kaç yaşında diye merak ediliyordu. 42 yaşında olan Sali, ilerleyen yaşına rağmen düzgün fiziğini gösterdiği fotoğraflarından tam not alıyor ve hayranlarının övgü dolu sözleriyle karşılaşıyor.

In this article