Zafer Algöz: Teklif gelse Recep İvedik’te oynamam

Ünlü oyuncu Zafer Algöz Recep İvedik filmleriyle ilgili önemli açıklamalar yaptı. Ünlü oyuncu teklif gelse dahi İvedik filmlerinde oynamayacağını söyledi. Zafer Algöz’den çarpıcı açıklamalar Star TV’de Duymayan Kalmasın...

8
8

Ünlü oyuncu Zafer Algöz Recep İvedik filmleriyle ilgili önemli açıklamalar yaptı. Ünlü oyuncu teklif gelse dahi İvedik filmlerinde oynamayacağını söyledi.

Zafer Algöz’den çarpıcı açıklamalar

Star TV’de Duymayan Kalmasın programına konuk olan usta oyuncu Zafer Algöz, çarpıcı açıklamalarda bulundu. Ünlü oyuncu, teklif gelse bile Recep İvedik filminde oynamayacağını belirtti. İşte Algöz’den çarpıcı açıklamalar…

Usta oyuncu, Duymayan Kalmasın’a konuk oldu

Star TV’de yayınlanan Cengiz Semercioğlu ve Seren Serengil’in sunduğu Duymayan Kalmasın bugün usta oyuncu Zafer Algöz’ü konuk etti. Yeni çıkarttığı ‘Haşırt Dı Bilekbord’ ile set ve sahne anılarını kaleme alan Algöz, yeni çıkan kitabı ve projeleriyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Algöz: Recep İvedik’te oynamam

Zafer Algöz, “Recep İvedik’te oynasan Cem Yılmaz sana bozulur muydu?” sorusuna çarpıcı bir yanıt verdi.

Algöz, Recep İvedik’te oynasa, Cem Yılmaz’ın kendisine bozulmayacağını belirterek; “Bizim ayrı ayrı yaptığımız projeler de var. Ama teklif gelse ben Recep İvedik’te oynamam zaten. İsterse gişede 17 milyon yapsın, benim ilgimi çekmiyor. Türkiye’de Recep İvedik gibi bir karakter olduğuna da inanmıyor. Şahan kardeşim sözlerime alınmasın, benim sözlerim onun şahsına değil, Recep İvedik karakterine.”

Algöz: Atiba’ya da şarkı yapmamız lazım

Fanatik bir Beşiktaş tarafrarı olduğu bilenen ünlü oyuncu, geçtiğimiz aylarda ünlü şarkıcı Hakan Altun’la birlikte Demba Ba için yapmışlar ve bu şarkı uzun süre konuşulmuştu. Ünlü oyuncuya programın sunucuları “Yeni şarkı yapacak mısınız?” diye sordular ve Algöz, bu soruya “Atiba’ya şarkı yapmamız lazım. Hatta çalışmaya da başladık. Aklımızda var bir şeyler.” şeklinde cevap verdi.

In this article