[sam_zone id=1]

Yıldız Tilbe, Umre’ye gitti

Uzun süredir ne yaptığı bilinmeyen ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe, Umre’ye gittiğini açıkladı. Tilbe, konuyla ilgili sosyal medyadan açıklama yaptı. Sosyal medya hesabından Umre’ye gitmesiyle ilgili açıklamada bulunan Yıldız Tilbe, “Dünyanın...

61
61

Uzun süredir ne yaptığı bilinmeyen ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe, Umre’ye gittiğini açıkladı. Tilbe, konuyla ilgili sosyal medyadan açıklama yaptı.

Sosyal medya hesabından Umre’ye gitmesiyle ilgili açıklamada bulunan Yıldız Tilbe, “Dünyanın en güzel en özel şehrindeyim. Mekke’deyim çok şükür. Allah isteyen herkese hepinize nasip etsin inşallah. Buralar 33 derece sıcacık her anlamda. Valla buralara gençken gelmek lazım. Benim yaşlarda gelince geç geldiğini anlıyor, ‘Keşke daha önce gelseydim’ diyor insan. Burada dünyanın her yerinden, her renkte her boyda her dilde her çeşit insan var. Hepsinin amacı dileği aynı” yorumunda bulundu.

Tilbe açıklamasında : “Görmeyen birine güneşin sarısı, ağacın yeşili, gülün kırmızı, ayın ışığını ne kadar anlatabilirsek ben de o kadar anlatabilirim. Buraları görmelisiniz, anlatılır gibi değil. Yaşamalısınız buraları ki anlamış olunsun inşallah. Allah, isteyen herkese nasip etsin. Kendimi eşsiz hissediyorum hislerimin eşi yok olamaz” ifadelerini de kullanarak duygulu anlar yaşattı.

Yıldız Tilbe twitter üzerinden duygularını anlattı

Türkiye pop müziğinin en başarılı isimlerinden olan ünlü şarkıcı Tilbe, twitterdan da bazı açıklamalar yaptı. Twitter hesabında çok sayıda takipçisi olan ve bu ortamı çok sık kullanan Tilbe: “Aklıma gelene gelmeyene hepinize hepimize dua ettim. Allah sizin de dualarınızı kabul etsin. Kimin duası kabul olur Allah bilir. Emekli olmaya yakın Hacı da olacağım inşallah” mesajını attı.

Takipçilerden çok sayıda yorum ve iyi dilek alan Tilbe’nin Umre dönüşü yeni açıklamalar yapması bekleniyor.

In this article