Yıldız Tilbe sahnede elbisesini kesti

İzmir’de sahne alan ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe elbisesi  biraz dar gelince sahnede hayranları önünde eline bir makas alıp elbiseyi kesti. Tilbe, elbisesinin omuzlarını makasla kesti Ünlü şarkıcı Yıldız...

3
3

İzmir’de sahne alan ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe elbisesi  biraz dar gelince sahnede hayranları önünde eline bir makas alıp elbiseyi kesti.

Tilbe, elbisesinin omuzlarını makasla kesti

Ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe İzmir’de sahne aldı. Çıktığı mekanda hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaşan Tilbe, bu ilgiden memnun kaldı. Birbirinden sevilen parçalarını hayranları için seslendiren Tilbe, ilerleyen dakikalarda bazı sıkıntılar yaşadı. Giydiği elbisenin omuz kısımlarının darlığından rahatsız olan ünlü isim, eline makası alarak elbiseyi kesti. Elindeki makasla elbisenin dar kısımlarını rahatlatan ünlü isim, hayranlarından büyük alkış aldı. Tilbe’nin bu hareketi dinleyenlerini kahkahaya boğdu.

“Hadi beraber hüzünlenip, beraber oynayalım”

Ünlü yorumcu Tilbe, kış sezonu açılışını ilk olarak İzmir’de yaptı. Alkışlar eşliğinde sahneye çıkan ünlü isim, 200 bin kişinin önünde en sevilen paçaları seslendirdi. Yaklaşık olarak sahnede 3 saat kalan ünlü isim, bazı açıklamalarda bulundu. Hayranlarının karşısında çok mutlu olduğu her halinden belli olan Tilbe, formunda olduğunu dile getirdi. Sahneden inmek gibi bir niyetinin olmadığını da söyleyen Tilbe, içinden gelen tüm parçaları hayranları için seslendireceğini dile getirdi. Hayranlarına çağrıda bulunan ünlü isim, “hadi he beraber hüzünlenip beraber oynayalım” dedi.

Yaptığı ilginç danslarla büyük alkış alan ünlü isim Tilbe, elbisesini kesmesiyle de hayranlarını şoke etti. Tilbe, dar gelen elbisesinin omuz kısımlarını eline makas alarak kesti. Tilbe’nin bu hareketi hayranlarını kahkahaya boğdu.

In this article