[sam_zone id=1]

Survivor Yiğit İzik kimdir, kaç yaşında, kariyeri, nereli?

Survivor Gönüllüler Takımında yer alan Yiğit İzik kim diye merak ediliyordu. Vücut geliştirmeye gönül veren yarışmacı hakkında bilinmeyenler haberimizde. Fiziğine fazlasıyla güvendiği daha önceki açıklamalarından bilinen Yiğit İzik,...

5
5

Survivor Gönüllüler Takımında yer alan Yiğit İzik kim diye merak ediliyordu. Vücut geliştirmeye gönül veren yarışmacı hakkında bilinmeyenler haberimizde.

Fiziğine fazlasıyla güvendiği daha önceki açıklamalarından bilinen Yiğit İzik, bir dönem modellik ve oyunculuk yapmıştır. İzleyiciler tarafından İzik’in kim olduğu, hangi mesleği yaptığı ve nereli olduğu çok merak ediliyordu. Bu soruların cevabını sizler için derledik.

Vücut geliştirme sporuna gönül veren İzik, Survivor’a katılma amacını “Hayatımın en güçlü, en farklı deneyimini yaşamak istiyorum” sözleriyle anlatmıştı.

Yiğit İzik kaç yaşında, Yiğit İzik kim?

Survivor yarışmasının iddiaları isimlerinden biri olan vücutcu Yiğit İzik kim, kaç yaşında diye merak ediliyordu. 21 Nisan 1986 doğumlu olan yarışmacı 31 yaşındadır. İzmir Karşıyaka doğumlu olan ünlü yarışmacı, okul hayatına İzmir’de başlamıştır ve aynı yerde devam etmiştir. Orta ve lise eğitimi aldığı yıllarda basketbol ile ilgilenmeye başlayan yarışmacı, spora küçüklükten beri düşkündür.
2009 senesinde modellik yarışmasına katılan İzik, bu yarışmada birincilik elde etmiştir. Modellik kariyerini 2010 Best Model yarışması ile sürdüren ünlü yarışmacı, ardından oyunculuk dünyasına adım atmıştır. Şanssızlıklar yüzünden bu adımı yarıda kaldı.

Yiğit İzik evli mi? Yiğit İzik mesleği nedir?

2 yıllık evli olan yarışmacı İzik, haftada 4 gün fitness yapıyor. Boğa burcu olan İzik, sporculuk mesleği ve mankenlikle ilgilenmektedir.
Aynı zamanda aktif bir sosyal medya kullancısı olduğu bilinen İzik, paylaşımlarıyla da dikkat çeken bir isim. İzik’in, Kemal Doğulu, Pascal Nouma, Erdem Yener, Şinasi Yurtsever, Emrah Kaman ve Onur Büyüktopçu gibi isimlerle çektirdiği fotoğrafları sosyal medyada olay olmuştu.

Survivor 2017 ünlüler kadrosunda kimler var?

Survivor 2017 ünlüler kadrosunda: İlhan Mansız, Serhat Akın, Şakşuka Tarık Mengüç, Çılgın Sedat, Furkan Kızılay ve boksör Adem Kılıçcı, Milli dalgıç Şahika Ercümen, DJ Berna Öztürk, atlet Sema Apak, milli atlet Pınar Saka, dizi oyuncusu Seda Demir ve kickboksçu Sabriye Şengül var.

Survivor 2017 gönüllüler kadrosunda kimler var?

Survivor 2017 gönüllüler kadrosunda: Eser West, Ogeday Girişken, Burçak Tuncer, Volkan Çetinkaya, Yiğit İzik, Gökhan Gözükan, Elif Şadoğlu, Fulya Şahin, Denisa (Deniz Gültekin), Tuğçe Melis Demir. Göz6 evinden Berna Keklikler ve Erdi Ünver var.

In this article