[sam_zone id=1]

Yeşim Salkım: Rahim kanseri teşhisi konuldu

Herkesten sakladığı bir gerçeği açıklayan Yeşim Salkım kanser teşhisiyle bir dönem rahminin alındığını ve çok zor zamanlar geçirdiğini söyledi. Bir süre ara verdiği dizi setlerine tekrar geri dönen...

3
3

Herkesten sakladığı bir gerçeği açıklayan Yeşim Salkım kanser teşhisiyle bir dönem rahminin alındığını ve çok zor zamanlar geçirdiğini söyledi.

Bir süre ara verdiği dizi setlerine tekrar geri dönen pop müziğin ünlü ismi Yeşim Salkım, telefonla bağlandığı Duymayan Kalmasın programında şok açıklamalarda bulundu.

Galerici Murat Karabova’yla aşk yaşadığı iddiarı hakkında açıklama yapan ünlü şarkıcı ve oyuncu Salkım, bu açıklamaları yaparken bir de herkesten gizlediği bir gerçeği aktardı.

Salkım, “Murat(Karabova) çok eski dostum. Ben çok zor bir süreçten geçiyorum. 2 yıl önce yaşadığım boşanmanın travmasını hala atlatamadım. Çünkü Hakan’la (Eratik) hiç beklemediğim bir anda boşandık. Benim 5,5 yaşında bir kızım var. O dönem kanserin eşiğinden döndüm. Rahim kanseri teşhisi konuldu. Rahmim alındı. Karnımda 38 dikiş var. Çok zor günler geçirdim ama bunu kimseyle paylaşmadım. Benim başka dertlerim var yani…” dedi.

Yeşim Salkım’ın çocukları kimler, Yeşim Salkım’ın kaç çocuğu var?

Yeşim Salkım ve Hakan Eratik 2015 yılında boşandılar. Ünlü sanatçı Salkım’ın Eratik’le olan evliliğinden olan  yaşında Ada isminde bir kızı bulunuyor. Salkım’ın ilk evliliği olan Mustafa İmre’den ise 1990 doğumlu Gizem adında bir kızı daha var.

Yeşim Salkım kaç yaşında?

12 Nisan 1968 doğumlu olan Salkım, 49 yaşındadır. İstanbul doğumlu olan ünlü şarkıcı, Arnavut kökenlidir. Şarkıcılığın yanı sıra dizi ve sinema oyuncusu da olan Salkım, ilk albümünü 31 Mart 1994’te çıkarmıştır. Çok sayıda hit parçaya imza atan ünlü isim, Türkiye’nin en ünlü isimlerinden birisidir.

 

In this article