Yeliz Yeşilmen o hastaneyi topa tuttu: 10 katı para verip rezil oldum

Ünlü oyuncu Yeliz Yeşilmen, geçtiğimiz günlerde koltuk altında bulunan bir kist nedeniyle ameliyat olmuştu. Yeşilmen, ameliyat olmasının ardından takipçilerine desteklerinden dolayı teşekkür etmiş ve birkaç gün sonra hastanede...

1
1

Ünlü oyuncu Yeliz Yeşilmen, geçtiğimiz günlerde koltuk altında bulunan bir kist nedeniyle ameliyat olmuştu. Yeşilmen, ameliyat olmasının ardından takipçilerine desteklerinden dolayı teşekkür etmiş ve birkaç gün sonra hastanede yaşadığı olumsuzlukları yazacağını belirtmişti.

Aradan geçen iki günün ardından Yeşilmen, bilinen özel bir hastanede olduğu ameliyatın ardından hastaneyi topa tuttu.

‘Paramla rezil oldum’

Yeşilmen, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Sevgili değerli takipçilerim. Hafta sonu koltuk altımdam bir ameliyat geçirdim. Kendi tercihimle adını çok duyduğum Liv Hospital’i tercih ettim ama bunu sizle paylaşmam gerek. İnanın hiç memnun kalmadım. Hayal kırıklığı… Herkesin 3 liraya yaptığı operasyona 10 katı para verip rezil oldum. Müşteri ve hasta olarak fikir bildirmem gerek. Gece 9’dan sonra hastanede temizlik adı altında sabaha kadar süren gürültülü temizlik yüzünden 10 dakika uyuyamadım. Bunu işletme müdürüne iletince ‘Yalıtım’ deyip geçti. İlgi, alaka ve gürültü fena… Bu içimde kaldı. Paylaşmam lazım. Çünkü canım acırken beni mutlu edemeyip üzüp çıkmayan tansiyon çıkardı ve umurlarında olmadı.”

In this article