[sam_zone id=1]

Yasmin Erbil’den duygusal paylaşım!

Mehmet Ali Erbil ile Nergis Kumbasar’ın kızları Yasmin Erbil, sosyal medyada ailesine ait bir fotoğraf paylaşarak duygusal anlar yaşattı. Yasmin Erbil’den iddialara yanıt Ünlü oyuncu ve sunucu Mehmet...

59
59

Mehmet Ali Erbil ile Nergis Kumbasar’ın kızları Yasmin Erbil, sosyal medyada ailesine ait bir fotoğraf paylaşarak duygusal anlar yaşattı.

Yasmin Erbil’den iddialara yanıt

Ünlü oyuncu ve sunucu Mehmet Ali Erbil ile ünlü sanatçı Nergis Kumbasar’ın kızı Yasmin Erbil, perşembe günü sosyal medya hesabından duygusal bir paylaşımda bulundu. Geçmiş yıllara ait bir fotoğrafı paylaşan Erbil, takipçilerini duygulandırdı.

Erbil, geçtiğimiz gün Londra’ya gitti. Londra’da dil okuluna gidip oyunculuk eğitimi alacak olan 21 yaşındaki ünlü isim, babası tarafından magazin dünyasından kopartılmaya çalışıldığını ve bu nedenle yurt dışına gönderildiği iddialarına yanıt verdi.

Sosyal medya hesabından annesi ve babasının sarılmış bir fotoğrafını paylaşan Erbil, “Her zaman her kararımın arkasında benimle durdunuz. Aramızdaki bağ o kadar kuvvetli ki ikinizden de çok şey taşıyorum içimde. İyi ki en iyi anne babaya sahibim ve iyi ki sizin sayenizde hep güçlü olmayı öğrenmişim” yorumunda bulundu.

Yasmin Erbil internet fenomeni haline geldi

Yasmin Erbil paylaştığı gönderi ve fotoğraflarla son zamanlarda çok fazla konuşulan isimler arasında yer alıyordu. Paylaştığı cesur fotoğraflarla hemen herkesin dikkatini çeken Erbil, son zamanların internet fenomenleri arasındaki yerini almaya aday isimlerdendi. Erbil’in paylaştığı fotoğrafların ve gönderilerin babası Mehmet Ali Erbil’in de dikkatini çekmesiyle, ünlü oyuncunun kızının magazin dünyasından uzak kalmasını istediği iddiaları ortaya atıldı. Son olarak Erbil’in kızı Yasmin’i bilerek yurt dışına gönderdiği ve magazin dünyasının içinden çıkarmaya çalıştığı iddia edilmişti.

In this article