[sam_zone id=1]

Bir döneme damgasını vuran Yaşar Alptekin’in evi görenleri şaşırtıyor

Yakışıklılığı ile bir döneme damgasını vuran ve genç kızların sevgilisi haline gelen Yaşar Alptekin, birkaç yıl önce yaşantısını tamamıyla değiştirerek “islami” bir hayat tarzı benimsemişti. Artık televizyonlarda boy...

87
87

Yakışıklılığı ile bir döneme damgasını vuran ve genç kızların sevgilisi haline gelen Yaşar Alptekin, birkaç yıl önce yaşantısını tamamıyla değiştirerek “islami” bir hayat tarzı benimsemişti. Artık televizyonlarda boy göstermeyen ve tabiri caizse kabuğuna çekilen Alptekin’in evi bugün Kanal D ekranlarında yayınlanan Renkli Sayfalar programında yayınlandı. Yaşar Alptekin evi ve yeni tarzı ile görenleri şaşırtıyor.

Yaşar Alptekin'in evinden bir köşe
Yaşar Alptekin’in evinden bir köşe

Eski manken ve oyuncu Yaşar Alptekin evi geleneksel motiflerle süsledi

Alptekin’in evinin geleneksel motiflerle süslenmiş olması dikkatlerden kaçmadı. Evinde televizyon olmadığı görülen Alptekin’in evin bir bölümüne ise disko yapması oldukça şaşırttı.

Eski manken, evindeki diskoyu dans etme tutkusu nedeniyle yaptırdığını ve ara sıra aynanın karşısına geçerek ışık ve müzik eşliğinde tek başına dans ettiğini açıkladı.

Eski manken, bir dönem genç kızların sevgilisi haline gelmişti
Eski manken, bir dönem genç kızların sevgilisi haline gelmişti

Geçtiğimiz yıl boşanmıştı

Alptekin, geride bıraktığımız 2016 yılında eşiyle boşanma kararı almış ve resmen boşanmıştı. Eski manken, boşandığı eşiyle 2015 yılında evlenmişti.

yasar-alptekin_1818

In this article