Usta sunucu canlı yayında kalp krizi geçirdi

Beyaz TV ekranlarında ‘Yalçın Abi’ adlı programı hazırlayıp sunan usta sunucu Yalçın Çakır kalp krizi geçirerek hastaneye kaldırıldı. Yalçın abi kalp krizi geçirdi Beyaz TV ekranlarında ‘Yalçın Abi’...

2
2

Beyaz TV ekranlarında ‘Yalçın Abi’ adlı programı hazırlayıp sunan usta sunucu Yalçın Çakır kalp krizi geçirerek hastaneye kaldırıldı.

Yalçın abi kalp krizi geçirdi

Beyaz TV ekranlarında ‘Yalçın Abi’ adlı programı hazırlayıp sunan ve geniş bir kitle tarafından sevilen usta sunucu Yalçın Çakır, canlı yayında fenalaştı. Kalp krizi geçirdiği söylenen usta sunucu hemen hastaneye kaldırıldı.

Canlı yayın kesildi

Kanal, Çakır’ın kalp krizi geçirmesinin ardından apar topar yayını kesti. Ünlü televizyoncu Yalçın abinin, hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındığı öğrenildi.

Yalçın Çakır’ın sağlık durumu nasıl?

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan programını sunarken, canlı yayında kalp krizi geçirerek hastaneye kaldırılan usta sunucu Yalçın Çakır’ın en son tahlil sonuçları beklediği bilgisine ulaşılmıştı. Hastanedeki tedavisinin sürdüğü öğrenilen usta ismin son durumu herkes tarafından merak ediliyor.

Sosyal medyada da konuşuluyor

Çok sayıda kişinin tanıdığı ve sevdiği, adı daha çok capslere konu olan Yalçın abinin son durumu sosyal medyada da olay oldu. Şimdiye kadar canlı yayına çıkardığı insanlarla ve bu insanların trajikomik hikayeleriyle gündeme gelen ünlü sunucu, yaptığı programlar sayesinde sosyal medyada da oldukça popüler bir isim. Usta sunucunun kalp krizi geçirdiğine yönelik haberler, sosyal medya kullanıcılarını da harekete geçirdi. Çok sayıda kişi konu hakkında yazdı ve usta ismin son durumu konusunda büyük merak oluştu.

Usta ismin sağlığına hemen kavuşması temenni ediliyor.

In this article