Sultan evliliğe onay verdi

Türkan Şoray ve Cihan Ünal’ın yapımcı ve oyuncu kızı Yağmur Ünal evlenme kararı aldı. Ünlü ismin anne babası da bu evliliğe onay verdi. 1.5 yıldır birlikte olduğu kişi...

2
2

Türkan Şoray ve Cihan Ünal’ın yapımcı ve oyuncu kızı Yağmur Ünal evlenme kararı aldı. Ünlü ismin anne babası da bu evliliğe onay verdi.

1.5 yıldır birlikte olduğu kişi ile evlenecek

Ünlü oyuncu Türkan Şoral ve Cihan Ünal’ın kızı yapımcı ve yapımcı Yağmur Ünal Mert Öcal ile evlenme kararı aldı. Ünlü oyuncu anne ve babanın da rızası alınarak verilen bu karar için ünlü isimler çok heyecanlılar. Ünal ve Öcal çiftinin birlikteliği 1,5 yıldır sürüyor.

Sultan’ın kızı evleniyor

Geçtiğimiz yıl İngiltere’nin başkenti Londra’ya taşınan Yağmur Ünal, son olarak ‘Aşk Yeniden’  adlı dizide oynayan Mert Öcal ile hayatını birleştireceğine yönelik iddialar ortaya atılmıştı. Ünal, uzun süredir birlikte olduğu genç oyuncu ile hayatını birleştirmek istediğini ailesine bildirmiş, ünlü anne-baba da bu evliliğe onay vermişti. Türkan Şoray’ın bu evliliğe onay verdiği ve kızının zaman kaybetmeden evlenmesini istediğini söyleniyor.

Düğün hazırlıkları başladı

Düğün için hazırlıklarını son sürat devam ettirdikleri öğrenilen çift, mutlu haberi sadece yakın çevrelerine duyurdular. Nikahı Londra’da kıymayı düşünen ünlü ikilinin, nikah tarihini kararlaştırmaya çalıştıkları da ifade ediliyor. Türk sinemasının efsane yıldızlarından olan  Şoray’ın 34 yıl sonra yönetmen koltuğuna oturduğu ‘Uzaklarda Arama’nın yapımcılığını yapan ve oyunculuğunu da üstlenen Ünal, filmden umduğunu bulamamıştı. Film gişe yapmayınca Ünal bu konudan dolayı çok üzülmüş ve bir takım mallarını satmak zorunda kaldığı iddia edilmişti.

In this article