Wachowski Kardeşler… İşte o sorunun yanıtı…

ATV ekranlarında Selçuk Yöntem’in sunduğu Milyoner yarışmasında şöyle bir soru soruldu: Wachowski Kardeşler, Matrix için istedikleri 80 milyon Dolar bütçenin sadece 10 milyon dolarını alabildikleri için yapımcılara ne...

10
10

ATV ekranlarında Selçuk Yöntem’in sunduğu Milyoner yarışmasında şöyle bir soru soruldu: Wachowski Kardeşler, Matrix için istedikleri 80 milyon Dolar bütçenin sadece 10 milyon dolarını alabildikleri için yapımcılara ne göndermişlerdir?

Wachowski Kardeşler… İşte o sorunun yanıtı…

Program bu akşam yeni bölümüyle sevenlerinin karşısına çıktı. Ünlü programda yarışmacılardan birine şu soru soruldu: Wachowski Kardeşler, Matrix için istedikleri 80 milyon Dolar bütçenin sadece 10 milyon dolarını alabildikleri için yapımcılara ne göndermişlerdir?

 

Bir kırmızı bir mavi hap

Keanu Reeves’in sözleşmesini

Oscar heykelciğinin kafasını

Filmin ilk 10 dakikasını

Cevap: Filmin ilk 10 dakikasını

Milyoner yarışmasının eski sunucusu Kenan Işık’a ne oldu

Milyoner programını Selçuk Yöntem’den önce ünlü sunucu Kenan Işık sunuyordu. Ünlü sunucu Kenan Işık, saunada ayağı kayması nedeniyle düşmüş ve başından yaralanmıştı. Bu kaza sonucu beyin kanaması geçiren Işık’ın durumu stabil olarak devam etmektedir. Daha önce kim 500 Milyar İster adıyla yayınlanan program, bildiğimiz üzere isim değiştirdi. Milyoner adını alan program, Kenan Işık’ın talihsiz bir kaza geçirmesi sonrasında çeşitli ünlü isimler tarafından sırayla sunulmuştu. Kenan Işık’ın beyin kanaması geçirdikten sonra ameliyata alınmış, ardından da evine gönderilmişti. Ünlü oyuncu ve sunu Işık’ın tedavisine evinde devam ediliyor.

Son zamanlarda ünlü sunucu ve oyuncu Işık’ın sağlık durumu nasıl diye oldukça çok merak ediliyor. Işık konusunda bilgi alamaya çalışan basın mensupları, sır gibi saklanan sağlık durumu hakkında henüz kesin ve net bir bilgiye ulaşmış değiller.

In this article