[sam_zone id=1]

İzel geri dönüyor!

Geçen sene, depresyona giren ve uzun süredir ne yaptığı bilinmeyen izel, kendini topladı ve yeni projelerle hayranlarının karşısında olacak. Yaşadığı zor dönemlerde saçını kesen ve biraz kilo alan...

63
63

Geçen sene, depresyona giren ve uzun süredir ne yaptığı bilinmeyen izel, kendini topladı ve yeni projelerle hayranlarının karşısında olacak.

Yaşadığı zor dönemlerde saçını kesen ve biraz kilo alan usta sanatçı İzel, yeniden sahnelere dönüyor. Geçirdiği zor zamanları kısa süre içinde atlatan usta sanatçı, piyasaya geri dönmek için adımlarını hızlandırdı. İlk iş olarak müzik şirketini değiştiren ünlü isim, hayranları tarafından sabırsızlıkla bekleniyor.

En son 2014 yılında ‘20 Yıl Önce 20 Yıl Sonra’ adlı albümüyle sevenelerinin karşısında olan usta şarkıcının bu sene de eski şarkılarından oluşan bir projeye imza atacağı söyleniyor.

İzel kimdir?

İzel, tam adıyla İzel Çeliköz, 29 Nisan 1969 Yalova doğumlu Türk şarkıcıdır. Türk pop müziğinin efsana sanatçılarından sayılan Çeliköz, İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı’ndan mezundur.

Usta şarkıcı, 1994 senesinde Kuşadası Altın Güvercin Müzik Yarışması’nda birinci olmuştur. Daha sonra Grup Vitamin’in 1990-1991 arasındaki ilk kadrosunda yar aldı. Daha sonra yaptığı vokallerle geniş bir kitle tarafından tanındı. Ardından kendine ait bir albüm çıkaran ünlü şarkıcı, çok başarılı işlere imza atmış ve çok sayıda kişi tarafından sevilmiştir.

İzel nerede?

Ünlü şarkıcı İzel nerede sorusu her geçen gün daha sık sorulmaya başlanmıştı. Ünlü şarkıcı bir süredir yalnız kalmayı ve magazin dünyasından uzak kalmayı tercih etmiş ve kendine zaman ayırmakla meşgul olmuştur. Şimdilerde piyasaya yeniden dönen usta sanatçı, bu kararıyla hayranlarını sevindirdi.

In this article