[sam_zone id=1]

Ünlüler kanser ile savaş için bir araya geldiler

Türkiye‘nin müzik piyasasındaki en başarılı isimleri, kanserle savaş kampanyası kapsamında bir araya gelerek sahneye çıktı. Fikir Silosu ev sahipliğinde, medya sponsorunun Kral Pop olduğu, Kanserle Yaşam Derneği yararına...

135
135

Türkiye‘nin müzik piyasasındaki en başarılı isimleri, kanserle savaş kampanyası kapsamında bir araya gelerek sahneye çıktı.

Fikir Silosu ev sahipliğinde, medya sponsorunun Kral Pop olduğu, Kanserle Yaşam Derneği yararına düzenlenen etkinlik iki güne yayıldı. Etkinliğin ilki 1 Aralık Perşembe gün, ikincisi ise bugün gerçekleştirildi.

Etkinlikte sahneye birbirinden ünlü isimler çıktı. Bengü, Burcu Güneş, Ece Seçkin, Edis, İpek Açar, İrem Derici, Meyra, Murat Dalkılıç, Mustafa Ceceli, Oğuzhan Koç, Ravi İncigöz, Mustafa Ceceli ve Reyhan Karaca dinlemeye gelenlere keyifli dakikalar yaşattı.

whatsapp-image-2016-12-02-at-21-13-17

Kanser ile savaşa futbolcular da destek verdi

Fenerbahçeli futbolcu Mehmet Topal’ın eşi Selda Topal da Kansersiz Yaşam Derneği’ne en büyük desteği veren isimler arasındaydı. Süper Lig’in başarılı futbolcuları, etkinlik kapsamında düzenlenen En Anlamlı Gol sloganı ile bir araya geldiler. Bekir İrtegün, Selçuk İnan, Volkan Babacan, Eren Derdiyok ve Cenk Gönen, çocukluk çağı kanserlerine dikkat çekmek için penaltı vuruşu yaptılar ve forma imzaladılar.

 

 

In this article