Emre Kaya Uludağ’ı ısıttı

Ünlü popçu Emre Kaya Bursa Uludağ’da Türkiye’nin en önemli festivallerinden biri olan Selfy Whitefest 2017 kapsamında sahneye çıktı. Türkiye’nin en önemli kış turizm merkezlerinden biri olan Uludağ’da gerçekleşen...

2
2

Ünlü popçu Emre Kaya Bursa Uludağ’da Türkiye’nin en önemli festivallerinden biri olan Selfy Whitefest 2017 kapsamında sahneye çıktı.

Türkiye’nin en önemli kış turizm merkezlerinden biri olan Uludağ’da gerçekleşen gençlik festivali Selfy Whitefest 2017’de Emre Kaya sahne aldı.

Bu yıl 12 otelde, 18 sanatçı ve DJ’in sahne aldığı festival efsane yarattı. Besteleri ve farklı yorumuyla milyonlar ıkendini hayran bırakan Emre Kaya, yine dinleyenlerini büyüledi.

Ustalara saygıda kusur edilmedi

Ünlü şarkıcı Kaya, sadece kendi bestelerini değil, çeşitli ustaların şarkılarını da seslendirdi. Ustalara saygı adı altında Sezen Aksu’dan, Organ Gencebay’a kadar birçok usta ismin eserlerini seslendiren Kaya, büyük alkış aldı.

Her kesime hitap etmeyi bilen ünlü isim, saateler ilerlediğinde dillerden düşmeyen hit parçalarını da birer birer seslendirerek, dinleyenleri büyüledi. Dondurucu soğukların etkisini gösterdiği bölgede şarkılarını seslendiren Kaya, adeta bölgedeki buzları eritti.

Konsere özel kostüm giydi

Konsere özel diktirdiği kostümüyle dikkatleri üzerine çeken Kaya, beyaz ceketini siyah pantolon ve tişörtle kombinledi. Sabaha karşı saat 04.00’a kadar sahnede kalan Kaya, hayranlarına unutulmaz dakikalar yaşattı. Başarılı ve bol eğlenceli konseri tamamlayan Kaya’yı hayranları alkış seli ile uğurladılar.

Kaya: Zirve halktır

Ünlü popçu konser sonrasına basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Gazeteciler Kaya’ya “Zirbe benim” diyen bir şarkıcının sözlerini hatırlattılar. Bunun üzerine Kaya, zirvenin halk olduğunu söyleyerek, zirveyi baş tacı halka bıraktığını belirtti.

In this article