Ünlü oyuncu Yeliz Yeşilmen ameliyat oldu

Ünlü oyuncu Yeliz Yeşilmen, dün önemli bir operasyon geçirdi. Sağ koltuk altında oluşan kist nedeniyle tedavi gören Yeşilmen, ameliyat masasına yattı. Yeşilmen, geçirdiği operasyonun zor ve riskli olduğunu...

1
1

Ünlü oyuncu Yeliz Yeşilmen, dün önemli bir operasyon geçirdi. Sağ koltuk altında oluşan kist nedeniyle tedavi gören Yeşilmen, ameliyat masasına yattı. Yeşilmen, geçirdiği operasyonun zor ve riskli olduğunu belirterek ameliyatın ardından çok ağrısı olduğunu ifade etti.

‘Biraz zor ve riskli bir operasyondu’

Ünlü isim, son durumunu sosyal medya üzerinden takipçileri ile paylaştı. Yeşilmen, konuyla ilgili olarak, “Ben sizden hiçbir şey saklamadım dostlarım, saklamam da… Sağ koltuk altında oluşan bir kist yüzünden operasyon geçirdim. Biraz zor ve riskliydi. Şimdi iyiyim. Çıktım hastaneden ama çok ağrım var. Detayları, hastane eleştirimi iyileştikten sonra yazacağım. Günlerdir beni merak eden, endişelenen tüm sevenlerime teşekkürler. Ne kadar sevildiğimi anladım ve bu bana güç verdi. Sağolun… Ter bezlerinin fazla çalışmasından dolayı oluşan bir kistmiş dikkat edin siz de.” açıklamasını yaptı.

Yeşilmen’in yüzlerce seveni ünlü oyuncuya geçmiş olsun dileklerinde bulundular.

In this article