[sam_zone id=1]

Tuvana Türkay’dan o iddiaya yanıt

‘Bir Nefes Yeter’ filminin çekimleri için Sapanca’ya giden Tuvana Türkay aşk dedikodularının odağı haline gelmesi konusunda açıklama yaptı. Ünlü isim Türkay’ın, kendisi gibi oyuncu olan Seçkin Özdemir ile...

129
129

‘Bir Nefes Yeter’ filminin çekimleri için Sapanca’ya giden Tuvana Türkay aşk dedikodularının odağı haline gelmesi konusunda açıklama yaptı.

Ünlü isim Türkay’ın, kendisi gibi oyuncu olan Seçkin Özdemir ile aşk yaşadığı iddia edilmişti. Ünlü isim aşk dedikodularına cevap verdi.

Kısa bir süre önce Derya Şensoy’dan ayrılan Seçkin Özdemir ile Tuvana Türkay’ın arkadaşlıklarının, çekilen film setinde aşk boyutuna ulaştığı öne sürülmüştü.

Turkay: Seçkin benim çok yakın arkadaşım

Habertürk’ün haberine göre; yaklaşık 20 gündür ‘Bir Nefes Yeter’ filminin çekimleri için Sapanca’da bulunan Türkay ve Özdemir ikilisinin, birlikte olduğu söyleniyor. Bu söylentiler üzerine ünlü isim Türkay’ın, “Seçkin çok yakın arkadaşım. Böyle bir şey söz konusu değil” dediği öğrenildi.

tuvana-turkay-kimdir

Güzel oyuncu Türkay’ın adı daha önce Fenerbahçeli futbolcu Alper Potuk ile de anılmıştı.

Tuvana Türkay kimdir?

3 Ekim 1990, Üsküdar doğumlu olan Türk oyuncudur. 1990 yılında Bulgaristan’dan göçen bir ailenin kızı olarak hayata gözlerini açan Türkay, İstanbul’da doğmuştur. İstanbul Güneş Koleji’ni bitiren ünlü isim, daha sonra eğitimine Beykent Üniversitesi Radyo Televizyon Sinema bölümünde devam etti. Ayrılık dizisinde Kevok karakterini, 2011-2012 yıllarında ise Yer Gök Aşk dizisinde Bade Palalı karakterini canlandıran ünlü isim bu projeler sayesinde tanınmıştır. 2014-2015 yılında Kara Para Aşk dizisinde Bahar Çınar karakterini canlandıran Türkay, oyunculuğun yanı sıra şarkıcılık deneyimlerinde de bulunmuştur. Ünlü oyuncu, 2015 yılında Enbe Orkestrası’nın çıkardığı albümde sözü müziği kendisine ait olan Ara Ne Olursun isimli parçayı seslendirmiştir. Bu performansıyla büyük beğeni kazanan Türkay, daha sonra Mustafa Ceceli aranjörlüğünde “tuana” şarkısını coverlamış ve bu performansıyla da büyük ilgi görmüştür.

In this article