Nükhet Duru ve Keremcem’den genç müzisyenlere çağrı

Türkiye Liselerarası Müzik Yarışması hakkında konuşan ünlü şarkıcılar Nükhet Duru ve Keremcem, müziksever gençleri yarışmaya çağırdılar. Bu sene 20’inci senesine girecek olan Türkiye Liselerarası Müzik Yarışması’na ünlü şarkıcı Nükhet...

2
2

Türkiye Liselerarası Müzik Yarışması hakkında konuşan ünlü şarkıcılar Nükhet Duru ve Keremcem, müziksever gençleri yarışmaya çağırdılar.

Bu sene 20’inci senesine girecek olan Türkiye Liselerarası Müzik Yarışması’na ünlü şarkıcı Nükhet Duru ve yakışıklı şarkıcı Keremcem’den destek geldi.

Nükhet Duru yarışma hakkında konuştu

Ünlü şarkıcı, liseli müziksever gençlere çağrıda bulunarak, bu yarışmanın bu gençler için büyük fırsat olduğunu dile getirdi. Şarkıcı Keremcem de Duru’ya destek vererek, gençlerin yarışmaktan korkmaması gerektiğini ifade etti. Duru, yarışmayı hep takip ettiğini ifade ederek, yarışmacı gençleri ilgiyle dinlediğini aynı zamanda da onları ziyaret ettiğini belirtti. Bu yarışmanın büyük bir fırsat olduğunu dile getiren Duru, gençleri böyle etkinliklere kayıtsız kalmamaları için uyardı

Keremcem, liseli gençlere moral verdi

Ünlü şarkıcı Keremcem Türkiye Liselerarası Müzik Yarışması konusunda açıklama yaparak, yarışmayı ilgiyle takip ettiğini söyledi. Sözlerine devam eden ünlü şarkıcı ve oyuncu, bu tarz yarışmaların müzik sanatı için oldukça yararlı olduğunu ifade etti.

Gençlere moral veren konuşmalar yapan ünlü isim, gençlerin bu tarz yarışmalardan korkmamaları gerektiğini ifade etti.

Fizy yarışmaya destek veriyor

Turkcell Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İsmail Bütün, ise bu yarışmaya katkıda bulundukları için mutlu oldukları ifadelerini kullandı. Türkiye’nin en beğenilen müzik platformlarından biri olan fizy’nin desteğiyle yarışmanın geniş kitlelere ulaşacağının kesin olduğunu da sözlerine ekledi.

Yarışma heyecanı şimdiden liseli müzik severleri sarmış durumda.

 

In this article