Türkiye Güzeli Tansu Sıla Çakır, Kainat Güzeli seçilemedi

Türkiye’de geçtiğimiz yıl Miss Turkey yarışmasında birinci seçilen Tansu Sıla Çakır, geçtiğimiz Pazartesi günü Filipinler’de düzenlenen Miss Universe yarışmasında Türkiye’yi temsil etti. Yarışmada 85 ülke güzeliyle birlikte yarışan...

1
1

Türkiye’de geçtiğimiz yıl Miss Turkey yarışmasında birinci seçilen Tansu Sıla Çakır, geçtiğimiz Pazartesi günü Filipinler’de düzenlenen Miss Universe yarışmasında Türkiye’yi temsil etti.

Yarışmada 85 ülke güzeliyle birlikte yarışan Çakır, derece elde edemedi. Yarışmada birinciliğe ulaşan isim 24 yaşındaki Fransa güzeli Iris Mittenaere oldu.

Fransız güzel Iris Mittenaere, Miss Universe tacını bir önceki Miss Universe güzelinin elinden aldı

Ülkemizi temsil eden Tansu Sıla Çakır, kişisel Instagram hesabı üzerinde kendisini destekleyenlere teşekkür etti. Çakır, kendi fotoğrafına yer vererek paylaştığı cümlelerde şu ifadeleri kullandı:

‘Hiç unutmayacağım bir anım oldu’

“Miss Universe yolculuğum bitti. Ülkemi büyük bir gururla ve onurla temsil ettim. Çok mutluyum çünkü harika bir 20 gün geçirdim. Çok güzel insanlarla tanıştım. Hiç unutamayacağım bir anım oldu. İnanılmaz bir deneyim yaşadım ve bu 20 gün içinde çok şey öğrendim.

Kazanamsam da Miss Universe yarışması hayatıma çok şey kattı. İnsanınla, misafirperverliğinle, kültürünle Filipinler sen muhteşem bir ülkesin! Her şey için çok ama çok teşekkür ederim. Bu kadar güzel insanların olduğu bir ülkede bulunduğum için çok ama çok şanslıydım.

Ayrıca bu kadar büyük bir organizasyonun bir parçası olduğum için de çok şanslıydım. Güzel yorumlarınızla verdiğiniz destek için, heyecanımı paylaştığınız için öncelikle size yani beni takip eden ve yalnız bırakmayan herkese çok ama çok teşekkür ederim.”

In this article