[sam_zone id=1]

Eski futbolcu Tümer Metin ile oyuncu Gamze Topuz gece kulübünde!

Tümer Metin… Uzun yıllar pek çok takımda futbol oynadı. Geçtiğimiz yıllarda ise futbolu bıraktı. Şu an bir televizyon kanalında futbol yorumculuğu yapan Metin, futbolu bırakmasının ardından sık sık...

45
45

Tümer Metin… Uzun yıllar pek çok takımda futbol oynadı. Geçtiğimiz yıllarda ise futbolu bıraktı. Şu an bir televizyon kanalında futbol yorumculuğu yapan Metin, futbolu bırakmasının ardından sık sık çapkınlıkları ile anılmaya başlanmıştı.

Oyuncu Gamze Topuz ile gece geç saatlere kadar eğlendi

Posta Gazetesi’nde yer alan habere göre; Metin, çapkınlıkları ile adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor. Eski futbolcu, yeni bir aşka yelken açtı ve bir dönem adı ünlü basketbolcu Kerem Tunçeri ile de anılan oyuncu Gamze Topuz ile önceki akşam Nişantaşı’nda bir gece kulübüne girerken birlikte görüntülendi.

Arka kapıdan çıkmaya karar verdi

Nişantaşı’nda bulunan gece kulübünde sabahlara kadar eğlenen iki isim, mekana el ele girdi. Dışarıda kendisini bekleyen magazincilerin olduğu haberini alan Metin ile Topuz, arka kapıdan çıkmaya karar verdi.

Objektifleri görünce suratı asıldı

Çift, arka kapıdan çıkmalarına karşın yine de görüntülenmekten kurtulamadı. Metin ile Topuz, Metin’in lüks aracında objektiflere yakalandı. Metin’in suratı asılırken Topuz’un objektiflere gülerek bakması dikkatlerden kaçmadı.

Gazetecilere sitem etti: Bırakın da gidelim

Eski futbolcu ve şimdinin futbol yorumcusu olan Metin, magazincilerin “Hayırlı olsun” dileklerini “Teşekkür ederiz” diyerek geçiştirdi. Magazincilerin kendisini görüntülemesini sinirlendiği görülen ünlü isim, “Bırakın da gidelim” diye sitem etmeyi de ihmal etmedi.

Öte yandan çiftin yaklaşık olarak bir aydır beraber oldukları öğrenildi.

Gamze Topuz, daha önce Fırat Topkorur, Şahin Irmak, Erçin Karabulut ve Ümit Kantarcılar ile aşk yaşamıştı.

In this article