Tülin Şahin makyajsız haliyle büyüledi

Manken Tülin Şahin makyajsız haliyle görenleri şaşkına çevirdi. Makyajlı ve makyajsız halleri şaşkınlık yaratan ünlüler son dönemde çok tartışılmıştı. Şahin, sosyal medya hesabından makyajsız halini paylaştı Ünlü manken...

1
1

Manken Tülin Şahin makyajsız haliyle görenleri şaşkına çevirdi. Makyajlı ve makyajsız halleri şaşkınlık yaratan ünlüler son dönemde çok tartışılmıştı.

Şahin, sosyal medya hesabından makyajsız halini paylaştı

Ünlü manken Tülin Şahin, sosyal medya hesabından makyajsız bir fotoğraf paylaştı. Makyajlı ve makyajsız hali arasında çok fark olmadığı görülen ünlü isim, hayranlarından tam not aldı. Ünlü manken makyajsız ve sade haliyle, makyajlı halinden çok da farklı görünmediğini herkese kanıtladı.

Tülin Londra Moda Haftası için gitti

Şimdilerde Londra Moda Haftası için İngiltere’de bulunan ünlü isim, yurt dışındaki önemli defilelerde boy gösteren az sayıda mankenlerimizden biri.
Başarılı model, sosyal medya hesabı olan Instagramdan paylaştığı makyajsız haliyle cildine güvendiğini gösterdi. Ünlü manken bu paylaşımıyla 10 binin üzerinde beğeni ve çok sayıda yorum aldı.

Tülin Şahin kaç yaşında?

Tülin Şahin, bir zamanların magazin dünyasında çok sık konuşulan isimlerinden biri olan ve hali hazırda da magazin gündeminden eskisi kadar olmasa da yine düşmeyen ünlü mankenimizdir. İlerleyen yaşına rağmen mankenliği bırakmayan ve Türkiye’nin dışındaki ülkeler tarafından da tercih edilen ünlü isim Odense doğumludur. Uzun süredir ekranlarda olan ünlü isim Tülin Şahin kaç yaşında diye merak ediyorsanız eğer, ünlü manken 13 Aralık 1980 doğumludur ve 37 yaşındadır. Bir alışveriş merkezinde keşfedilen ünlü manken 1998 yılında Paris’e gitmiştir. Çeşitli projelerde yer alan ünlü isim ABDli manken Cindy Crawford’a çok benzediği için Sivaslı Cindy olarak anılmıştır.

In this article