[sam_zone id=1]

Tuğba Özay’a canlı yayında eski eş sürprizi

‘Renkli Sayfalar’ adlı programda Tuğba Özay’ın eski eşinin baba olduğu ortaya çıkıp, fotoğrafların yayınlanmasıyla ünlü manken Özay, şoke oldu. Renkli Sayfalar adlı programa katılan Özay, programda boşandığı eşinin...

69
69

‘Renkli Sayfalar’ adlı programda Tuğba Özay’ın eski eşinin baba olduğu ortaya çıkıp, fotoğrafların yayınlanmasıyla ünlü manken Özay, şoke oldu.

Renkli Sayfalar adlı programa katılan Özay, programda boşandığı eşinin baba olduğunun dile getirilmesinin ardından, fotoğrafların gösterilmesiyle şaşkınlığını gizleyemedi.

Özay,şaşkınlığını gizleyemedi

Kanal D ekranlarında yayınlanan ‘Renkli Sayfalar’ programı yine olay oldu. Programa konuk olarak katılan ünlü manken Özay, fotoğraflar hakkında: “Çok mutlu oldum. Kızımızın olmasını çok istiyordu, oğlu olmuş ne mutlu ona. Biz çok saygılı ayrıldık. Devam etmesini isterdim. O dünya iyisi ve çok düzgün bir insan” dedi.

Yüz ifadesinin değiştiği gözlenen Tuğba Özay, olayı gülerek ve kahkaha atarak kapatmaya çalışsa da ses tonundan duygusallaştığı da anlaşıldı.

Özay, eski eşi Ludovic Fattizzo’ya yaptığı 1 Nisan şakasının gerçeğe föndüğünü daha önce şu sözlerle anlatmıştı: “1 Nisan’da mesaj attım, şaka olsun diye ‘Boşanmak istiyorum’ dedim. Hemen telefon açtı, ‘Bu ne demek’ diye sordu. ‘1 Nisan şakası yaptım’ dedim. Ancak 1 ay sonra boşanmayı konuşur olduk. Ben çocuk istiyorum, sen işini çok seviyorsun. Sen bunları istemiyorsun’ dedi. Bu konuşmalardan sonra 2 yıl devam ettik. Geçtiğimiz ocak ayında da boşandık.”

Tuğba Özay’ın gerçek adı nedir?

Tam adı, gerçek adı Nihal Tuğba Özay olan ünlü Türk manken, Türk Pop Müziği şarkıcısı, söz yazarı ve oyuncudur.

10 Şubat 1978 İstanbul doğumlu olan ünlü isim, 1995 Miss Model of the World dünya güzellik yarışmasında ikinci seçilmiştir.

Tuğba Özay nereli?

Tuğba Özay aslen Trabzonludur. Yazar olan babası Trabzonlu, öğretmen olan annesi ise Antalya kökenlidir.

In this article