Tuğba Özay Suriyeli oldu!

Manken ve şarkıcı Tuğba Özay Suriye uyruklu bir karakteri canlandırdığı ‘Bordo Bereliler Suriye’ adlı filmin çekimleri için ter döküyor. Tuğba’nın filmi hayranları tarafından merak ediliyor Ünlü manken ve...

2
2

Manken ve şarkıcı Tuğba Özay Suriye uyruklu bir karakteri canlandırdığı ‘Bordo Bereliler Suriye’ adlı filmin çekimleri için ter döküyor.

Tuğba’nın filmi hayranları tarafından merak ediliyor

Ünlü manken ve oyuncu Tuğba Özay, yeni bir filmin çekimlerine başladı. Filmde, Suriye’de faaliyet gösteren terör örgütünün kaçırdığı köylü bir kadını canlandıracak olan Özay’ın hayranları, ünlü ismin bu filmini merakla bekliyorlar. Yapımcılığını 16 yapım Medya’nın yaptığı, yönetmenliğini Erhan Baytimur’un üstlendiği, başrollerinde ise Cenk Ertan, Sedat Mert, Açelya Elmas ve Feyza Çıpa gibi başarılı isimlerin yer alacağı ‘Bordo Bereliler Suriye’ filmi 7 Nisan’da vizyona girecek.

Tuğba Özay sinema filmi için heyecanlı

Ünlü isim Özay, filmde terör örgütünün kaçırıp tecavüz ettiği ‘Leyla’ adlı esir bir Suriyeli kadını canlandıracak. Senaryo gereği ünlü modelin hayat verdiği ‘Leyla’ karakterine, filmde Suriyeli terör örgütü liderinin sağ kolunu canlandıran ve aynı zamanda beklenen filmin yapımcısı Ali Ertem’in canlandırdığı ‘Affan’ karakteri oldukça kötü işkenceler yapıyor. Filmde, sözlü ve fiziki işkencelerden artık yaşayamaz hale gelen Leyla’nın imdadına Türk Bordo Bereli askerlerimiz yetişiyor. ‘Leyla’ karakteri, Türk Bordo Bereli askerlerimiz tarafından terör örgütünün elinden kurtarılarak koruma altına alınıyor. Merakla beklenen filmde, terör örgütleri tarafından kaçırılan ve türlü işkencelere maruz kalan kadınların yaşadığı insanlık dışı olaylar konu ediliyor. Filmin bu konuda insanlarda bir duyar yaratması ve farkındalık doğurması bekleniyor.

In this article