Tuğba Ekinci Tarkan hakkında olay yaratan açıklamalarda bulundu

Renkli Sayfalar adlı magazin programına konuk olarak katılan ünlü şarkıcı Tuğba Ekinci Tarkan hakkında olay yaratan açıklamalarda bulundu. Şarkıcı Tuğba Ekinci, ‘Renkli Sayfalar’ adlı magazin programına konuk oldu....

5
5

Renkli Sayfalar adlı magazin programına konuk olarak katılan ünlü şarkıcı Tuğba Ekinci Tarkan hakkında olay yaratan açıklamalarda bulundu.

Şarkıcı Tuğba Ekinci, ‘Renkli Sayfalar’ adlı magazin programına konuk oldu. Ünlü şarkıcı Ekinci, programda çarpıcı açıklamalara imza attı. Megastar Tarkan ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulunan Ekinci, magazin dünyasında bomba etkisi yarattı.

Tarkan’ın videosu olay olmuştu

Geçtiğimiz günlerde ünlü şarkıcı Tarkan, aracında Sezen Aksu’nun yeni albümü dinlerken bir video çekmiş ve bu videoyu sevenleriyle paylaşmıştı. Tarkan’ın bu videosu sosyal medyada çok sayıda kişi tarafından paylaşılmıştı. Aksu’nun albümünü çok beğendiğini hal ve hareketleriyle açıklayan ünlü şarkıcı, Aksu için güzel sözler kullanmıştı. Megastar, Aksu’ya, “çok iyi geldin kraliçem” demiş, Sezen Aksu’nun iyi ki var olduğunu söyleyip bunu yorum olarak da paylaşmıştı.

Tuğba Ekinci: Bana göre iğrenç

Renkli Sayfalar adlı programda konuşan ünlü şarkıcı Ekinci, videoyu izlediğini belirtti. Tarkan’ın videosu hakkında yprum yapan Ekinci, “Bu yaştan sonra yaptıkları gitmiyor. Ben Tarkan dinleyicilerinin rahatsız olacağını bile bile bastıra bastıra söylüyorum. Tarkan’ın bu hareketleri bana göre iğrenç. Böyle hareketler yapmasını bir erkeğe yakıştıramıyorum. Bu ne abi ya? Ben şu an bu hareketleri erkek arkadaşımdan görsem terk ederim. ‘Böyle erkek mi olur?’ derim.

Bu çok saçma, bunlar hakaret değil. Bana da ‘İğrenç’ diyebilirler. Kaç yaşına gelmiş, hareketlere bak. Bu hareketleri orta yaşlı kadınlara da yakıştıramıyorum” yorumunda bulundu.

In this article