‘Sezen Aksu’nun reklamını yapmak Tarkan’a mı kaldı?’

Şarkıcı Tuğba Ekinci Tarkan ile ilgili açıklamalarına devam ediyor. Ünlü isim Ekinci, Tarkan’ın Sezen Aksu’nun reklamını yaptığını söyledi. Tuğba Ekinci Megastar’ı eleştirdi Sezen Aksu’nun yeni albümü için bir...

1
1

Şarkıcı Tuğba Ekinci Tarkan ile ilgili açıklamalarına devam ediyor. Ünlü isim Ekinci, Tarkan’ın Sezen Aksu’nun reklamını yaptığını söyledi.

Tuğba Ekinci Megastar’ı eleştirdi

Sezen Aksu’nun yeni albümü için bir video çeken ve hayranlarıyla paylaşan ünlü şarkıcı Tarkan, bu videosuyla çok konuşulmuştu. Ünlü şarkıcı çektiği videoda “Çok beğendim” demiş, albümle ilgili görüşlerini dile getirmişti. Tarkan’ın bu videoyu çekmesi ardından büyük bir etki yaratmasıyla Tarkan’ı hedef alan Tuğba Ekinci, ilginç açıklamalarda bulundu.

Tuğba Ekinci Instagramdan yüklendi

Ekinci, patronu Samsun Demir’in Instagram hesabına “Sezen Aksu’nun reklamını yapmak Tarkan’a mı kaldı?” şeklinde bir yorumda bulundu.

Bu eleştiri üzerine ünlü patron Samsun Demir, şarkıcı Ekinci’nin yorumunu sildi. Yorumu silinen Ekinci bu defa da Tarkan’ın tavrını hoş bulmadığına yönelik bir açıklamada bulundu. Ünlü şarkıcı Ekinci, yorumlarını silen Demir’e de tepki gösterdi.

Tuğba Ekinci, 2011 yılında Altın Kelebek Ödül Töreninde de sahneye çıkarak Tarkan’a “Hani okul yaptıracaktın?” şeklinde bir soru sormuştu. Bu hareketten dolayı Megastar çok sinirlenmişti.

Tuğba Ekinci kaç yaşında?

Türkiye’nin gündeminden bir dönem hiç inmeyen güzel şarkıcısı olarak bilinen Ekinci’nin yaşı merak ediliyor. Geçen yıllara rağmen eskimeyen güzelliği ile Tuğba Ekinci kaç yaşında sorusu son dönemde çok fazla soruluyor.  Megastar Tarkan için son dönemde oldukça sık eleştirilerde bulunan Ekinci 9 Haziran 1977 doğumludur ve 40 yaşındadır. Osman Sınav tarafından keşfedilen ünlü şarkıcı, son dönemde adından daha sık söz ettirmektedir.

In this article