[sam_zone id=1]

Tuba Ünsal: Sosyal medyayı hunharca kullanıyorum

Oyuncu ve eski manken Tuba Ünsal, Youtube Kanalı Motto Müzik’te Yekta Kopan’ın programı Noktalı Virgül’e konuk oldu. Ünlü isim, Yekta Kopan ile birlikte gerçekleştirdiği söyleşide önemli açıklamalar yaptı....

108
108

Oyuncu ve eski manken Tuba Ünsal, Youtube Kanalı Motto Müzik’te Yekta Kopan’ın programı Noktalı Virgül’e konuk oldu. Ünlü isim, Yekta Kopan ile birlikte gerçekleştirdiği söyleşide önemli açıklamalar yaptı.

Tuba Ünsal, sosyal medya eleştirilerinin karşısında

Ünsal, sosyal medyaya yönelik eleştirilerin karşısında durarak, “Instagram, benim 7/24 takip edebileceğim bir reality show gibi. Ben hiçbir zaman bunun zararını görmedim. Ünlüler kendisini doğru ifade edebildiği ölçüde oldukça yararlı.” dedi.

tuba-unsal-105634cn

‘Sosyal medyayı hunharca kullanıyorum’

Ünsal, sözlerine şöyle devam etti:

“Ben çok erken yaşta sektörün içine girdiğim için biliyorum. O dönemde sektörün koşulları daha ağırdı. Toplumda, sektörü domine eden insanların pespektifiyla tanınıyordun. Bu şekilde ne oluyordu? Senin olmadığın bir kimlik çıkıyordu ekrana. Belki daha akıllısın, belki daha aptalsın, belki daha komiksin… Sosyal medya bunu aşabilmek için müthiş bir araç. Ben sosyal medyayı hunharca kullananlardanım.”

‘Sinema sektörü, dizi sektörüne benzemeye başladı’

Ayrıca Türkiye’de sinema sektörü büyüdükçe kalitesinin düştüğünü ima eden Ünsal,  “Türkiye‘de sinema sektörü geliştikçe dizi sektöründeki gibi işler yapılıyor. Bugün senaryo, yarın çekim…” şeklinde konuştu.

In this article