[sam_zone id=1]

Tuba Ünsal Altın Küre’de

Bir mücevher firmasının davetlisi olarak Hollywood yıldızlarının mekanı Los Angeles’a giden ünlü oyuncu Tuba Ünsal Altın Küre ödül törenine katıldı. Hollywood’un ünlülerini bir araya getiren Altın Küre Ödül...

87
87

Bir mücevher firmasının davetlisi olarak Hollywood yıldızlarının mekanı Los Angeles’a giden ünlü oyuncu Tuba Ünsal Altın Küre ödül törenine katıldı.

Hollywood’un ünlülerini bir araya getiren Altın Küre Ödül töreninde kırmızı halıda poz veren ünlü oyuncu Ünsal, bu anları takipçileriyle paylaştı. Bir mücevher firmasının davetlisi olarak Los Angeles’a giden ve ödül törenine katılan Ünsal’ın mutluluğu gözlerinden okunuyordu.

Hasta yatağından kalkıp ödül törenine gittiğini açıklayan ünlü oyuncu Tuba Ünsal gece mavisi elbisesiyle dikkat çekti.

Ünsal, geceyle ilgili açıklamalarda bulunarak “Herkes elbiseme iltifat ediyordu” dedi ve gördüğü ilgiyi de takipçileriyle paylaştı.

Tuba Ünsal kaç yaşında?

7 Aralık 1981 doğumlu olan ünlü oyuncu 36 yaşındadır. Denizli doğumlu olan ünlü oyuncu, aynı zamanda eski bir mankendir.

İlkokulu Kırklareli’de, orta öğrenimini Şanlıurfa’da, liseyi ise İzmir’de okuyan ünlü isim, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi İşletme Bölümü’nün birinci sınıfında okurken, öğrenimine ara vererek İstanbul’a gelmiştir. 1998 yılında Elite Model Look yarışmasına katıldıktan sonra profesyonel mankenlik kariyerine başlayan ünlü oyuncu, bu sayede çeşitli dizi ve filmlerde de rol almıştır.

Çılgın Dersane, Mumya Firarda ve Vizontele Tuuba adlı filmlerde oynayarak birçok kişi tarafından tanınan Ünsal, son olarak Ruhumun Aynası adlı dizide oynamıştır.
2004 yılında Cem Cantaş ile evlenen ünlü oyuncu, bu evliliği 2006 yılında bitirmiştir. 2012’de sona eren ikinci evliliğini Murat Pilevneli ile yaptı ve üçüncü evliliğini ise Mirgün Cabas ile yapmıştır.

In this article