[sam_zone id=1]

Tuba Büyüküstün’ün ikizleri 5 yaşında

Tuba Büyüküstün’ün çocukları Toprak ve Maya 5 yaşına girdiler. Ünlü oyuncu Büyüküstün, Onur Saylak ile evliliğinden doğan çocuklarının yeni yaşını kutladı. Yakın dostları ile birlikte kutlama yaptılar Ünlü...

58
58

Tuba Büyüküstün’ün çocukları Toprak ve Maya 5 yaşına girdiler. Ünlü oyuncu Büyüküstün, Onur Saylak ile evliliğinden doğan çocuklarının yeni yaşını kutladı.

Yakın dostları ile birlikte kutlama yaptılar

Ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün’ün, Onur Saylak ile evliliğinden dünyaya gelen ikizleri Toprak ve Maya 5 yaşına bastılar. Ünlü oyuncu, çocuklarının yeni yaşını yakın dostları ile birlikte kutladı.

Ünlü oyuncu doğum günü etkibliğinde çekilen bir fotoğrafı Instagram sayfasından paylaştı ve fotoğraf altına şöyle yazdı:

“İyi ki doğdunuz Toprak ve Maya… Dogumgümüz kutlu olsun kızlarım. O kadar kalabalığız ki kalplerimiz aşkla dolu, dostlukla dolu… Kendileri, kalpleri, akılları bizimle olanlarla kutladık… Teşekkür ederiz.”

Kutlamada Onur Saylak yoktu

Kutlamada Onur Saylak’ın olmaması dikkat çekti. Ünlü oyuncu Saylak, kutlamada olmamasına rağmen kızları için Instagram sayfasında mesaj yayınladı.

Onur Saylak bu fotoğrafı “var mı ötesi?” yorumuyla paylaştı.

Tuba Büyüküstün kimdir?

Tuba Büyüküstün, yurt dışında da tanınan bir isim haline gelmesiyle beraber, arama motorlarında en çok aranan isimlerden biri oldu. Tuba Büyüküstün kimdir diye çok sayıda kişi tarafından aratıldığı bilinen ünlü isim, 5 Temmuz 1982, İstanbul doğumlu, Türk dizi ve sinema oyuncusudur.
İstanbul Özel Doğuş Okulları’ndan ve Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Sahne Dekorları ve Kostüm Tasarımı bölümünden mezun olmuştur. Üniversite eğitimine devam ederken reklam filmlerinde rol almıştır. Üniversiteyi bitirdikten sonra yönetmen Tomris Giritlioğlu sayesinde oyunculuğa başlayarak kısa süre içinde çok sayıda kişi tarafından tanınmıştır.

In this article