Onur Saylak ile Tuba Büyüküstün mallarını…

Geçtiğimiz gün boşanma davası açan ünlü çift Tuba Büyüküstün ve Onur Saylak, mal paylaşımı konusunda sıkıntısız bir şekilde anlaştılar. Ekranların sevilen yüzleri olan ve 6 yıllık evliliklerini tamamlama...

2
2

Geçtiğimiz gün boşanma davası açan ünlü çift Tuba Büyüküstün ve Onur Saylak, mal paylaşımı konusunda sıkıntısız bir şekilde anlaştılar.

Ekranların sevilen yüzleri olan ve 6 yıllık evliliklerini tamamlama kararı alan ünlü çift Tuba Büyüküstün ve Onur Saylak ikilisi geçtiğimiz gün boşanma davası açtılar. İddialara göre iki ünlü isim de mal paylaşımı konusunda anlaştı.

Çocukların velayeti Tuba Büyüküstün’de olacak

Mutlu bir evlilik sürdüren ancak son zamanlarda magazin dünyasında sık sık ayrılacaklar haberi yapılan ünlü çift, gerçekten boşanma kararı aldılar. İlişkilerine çok iyi bir gözle bakılan ünlü isimlerin ayrılıkları magazin dünyasında şok etkisi yarattı. Geçtiğimiz gün boşanma davası açan ünlü çift mal paylaşımı konusunda da anlaştı. Çiftehavuzlar’da 5 yıldır oturdukları 2 milyon dolarlık daire ve Mercedes otomobil, iddialara göre Büyüküstün’de kaldı. Saylak ise Acıbadem’deki 1 milyon dolarlık daireyi kendine alacak. Çiftin çocukları, Toprak ve Maya’nın velayeti ise annede kalacak.

Arif Onur Saylak kaç yaşında?

Televizyon ve dizi dünyasının yakından tanıdığı Onur Saylak 12 Mayıs 1977 doğumludur. Onur Saylak kaç yaşında diye merak ediliyordu. Ünlü isim 40 yaşındadır. Orta Doğu Teknik Üniversitesi Fizik Bölümü’nde eğitim gören ünlü oyuncu daha sonra Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü’ne giriş yapmıştır. Bu süreçte üniversitenin tiyatro kulübüne katılarak kendini burada geliştirmek isteyen ünlü isim, bir süre amatör tiyatro oyunlarında tol almıştır.

Tiyatro oyunculuğunu çok seven ünlü oyuncu daha sonra Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nü kazandı ve kariyerine burada devam etti. Uzun süre Ankara Devlet Tiyatrolarında oyunculuk yapan Saylak, daha sonra yıldızını parlatarak ünlü bir isim haline gelmiştir.

In this article