Tuba Büyüküstün ve Onur Saylak’tan açıklama

Oyuncu çift Tuba Büyüküstün ve Onur Saylak son dönemde magazin basınında haklarında çıkan haberlerle ilgili sessizliğini bozdular. Çift ile ilgili çok sayıda haber yapıldı Ünlü çift, Onur Saylak...

2
2

Oyuncu çift Tuba Büyüküstün ve Onur Saylak son dönemde magazin basınında haklarında çıkan haberlerle ilgili sessizliğini bozdular.

Çift ile ilgili çok sayıda haber yapıldı

Ünlü çift, Onur Saylak ve Tuba Büyüküstün ismi son dönemde magazin dünyasında sıklıkla anılıyor. Geçtiğimiz günlerde ünlü çift için pek çok haber yapılmıştı. Çocuklarının doğum gününü kutlayan ünlü çiftin, fotoğraflarda ve doğum günü etkinliğinde beraber olmaları, çiftin aralarındaki soğukluğa bağlanmıştı. Ardından ikilinin boşanacakları haberleri yapılmış ve çiftin mal varlıklarını paylaşma konusunda anlaşmaya vardıkları gibi bir haber yapılmıştı. Son olarak Tuba Büyüküstün’ün yeni aşklara yelken açtığı şeklinde şok bir iddia ortaya atılmıştı.

Ünlü çiftten açıklama geldi

Geçtiğimiz günlerde haklarında birçok haber çıkan ünlü çift, bu haberlere sessiz kalamadılar. Ünlü ikili hakkında son olarak, Tuba büyüküstün ve İbrahim Kutluay aşk haberi çıkmıştı. Bunun üzerine ünlü isimler sosyal medya hesaplarından açıklamada bulundular.

İki ünlü isim Instagram hesaplarından, “Aile hayatımızın mahremiyetine saygı duyulmaksızın yapılan haberler yalan ve iftira içermektedir. Bu asılsız haber akışıyla ilgili gerekli yasal işlem başlatılmıştır. Kamuoyunu bu şekilde meşgul etmekten rahatsız ve üzgünüz” dediler.

Çiftin bu haberlerle adlarının anılmasına sosyal medyadaki takipçilerinden de tepki geldi. Ünlü isimlerin takipçileri, yalan yanlış haberlere kendilerinin itibar etmediklerini, ünlü çiftin diğer sevenlerinin de bu haberlere itibar etmemesi gerektiğini söylediler. Yapılan bu asılsız haberlere ünlü çiftin hayranları çok üzüldüklerini de dile getirdiler.

In this article