[sam_zone id=1]

Tuba Büyüküstün ve Onur Saylak’ın reyting savaşı

Evli olan Tuba Büyüküstün ve Onur Saylak’ın evliliklerinin kötü gittiği, hatta boşanma aşamasına geldikleri haftalardır magazin basınında yazılıp çiziliyor. Hatta Büyüküstün’ün son fotoğrafında yüzüğünün olmadığı dikkat çekmişti. Son...

85
85

Evli olan Tuba Büyüküstün ve Onur Saylak’ın evliliklerinin kötü gittiği, hatta boşanma aşamasına geldikleri haftalardır magazin basınında yazılıp çiziliyor. Hatta Büyüküstün’ün son fotoğrafında yüzüğünün olmadığı dikkat çekmişti. Son olarak güzel oyuncunu Saylak’tan gelen bir telefon üzerine sette karavana kapanıp ağladığı öne sürülmüştü.

Tüm bu iddialar bir yana Tuba Büyüküstün ile Onur Saylak bu aralar tatlı bir rekabette.

Kanal D’de 27 Ekim Perşembe gününden itibaren yayınlanacak olan Vatanım Sensin isimli, başrollerini Halit Ergenç ile Bergüzar Korel’in paylaştığı dizinin bir diğer önemli ismi ise Onur Saylak.

Oyuncunun en büyük rakibi eşi Tuba Büyüküstün olacak. Tuba Büyüküstün ile Kıvanç Tatlıtuğ’un oynadığı Cesur ve Güzel, 10 Kasım’dan itibaren her perşembe Star TV’de izleyici ile bulaşacak.

Onur Saylak’ın dizisine daha çok şans tanınıyor

Beş yıllık evlilikleriyle ilgili sorunlar yaşayan çiftin birbirine rakip iki diziye ‘Evet’ demeleri televizyon dünyasının en çok konuştuğu konulardan biri.

Eleştirmenler ve yapımcılar bu yarışta Vatanım Sensin’e daha çok şans tanıyor. İlk bölümü yaklaşık olarak 3 milyon TL’ye mal olan Vatanım Sensin dizisi şimdiden Avrupa ve Ortadoğu’da pek çok ülkeye satıldı.

In this article