Sette Tuba Büyüküstün krizi yaşandı!

Oyuncu Tuba Büyüküstün Cesur ve Güzel adlı dizisinin setinde hayranlarından gelen fotoğraf çektirme isteğini kabul etmeyince sette kriz yaşandı. Tuba karavanından dışarı çıkmıyor İddialara göre ünlü oyuncu Tuba...

3
3

Oyuncu Tuba Büyüküstün Cesur ve Güzel adlı dizisinin setinde hayranlarından gelen fotoğraf çektirme isteğini kabul etmeyince sette kriz yaşandı.

Tuba karavanından dışarı çıkmıyor

İddialara göre ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün, rol aldığı dizi olan Cesur ve Güzel setinde karavanından dışarı çıkmıyor. Set’e gelen hayranlarının fotoğraf çektirme isteğini kabul etmeyen ünlü oyuncu, sette krize yol açmışa benziyor.

Tuba Büyüküstün krizi mi yaşanıyor?

Akşam gazetesinin haberine göre ‘Cesur ve Güzel’ adlı dizinin setinde Tuba Büyüküstün krizi yaşanıyor. Kıvanç Tatlıtuğ ile Tuba Büyüküstün’ün başrollerini paylaştığı dizi Bayramoğlu bölgesinde çekiliyor. Dizinin çekim mekanı olan semte genç hayranlar akın ediyorlar. Hayranların ilgisinden dolayı dizinin çekim gidişatı aksaklıklara uğruyor. İddialara göre, dizinin çekim alanına gelen hayranlar saatlerce dizi setinin yanında ünlü oyuncularla fotoğraf çektirmek için bekliyorlar.

Kıvanç sevenlerini kıramıyor

Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, sevenlerini kırmayıp çok zor bir iş olsa da onlarla teker teker fotoğraf çektiriyor. Eşi Onur Saylak’la boşanma arifesinde olan Büyüküstün ise hayranlarının kendisiyle fotoğraf çekme isteğini kabul etmiyor ve karavanından dışarı çıkmıyor. Setteki sahnesi bitince direk olarak karavanına yöneldiği söylenen ünlü oyuncunun, kendisine ait sahne gelinceye kadar, karavanından dışarı adım atmadığı belirtiliyor.

Bayramoğlu halkı Büyüküstüne tepki gösteriyor

Güzel oyuncu Büyüküstün’ün hayranlarına ilgi göstermemesi ve saatlerce dizi seti önünde bekleyen hayranlarıyla fotoğraf çektirmeye yanaşmaması üzerine Bayramoğlu halkı bu duruma tepki gösteriyor.

In this article