Sahnede bir anda göğüslerini açtı!

İsveçli şarkıcı Tove Lo, Manchester’de verdiği konser sırasında hayranlarını şoke eden bir davranışta bulunarak aniden tişörtünü kaldırıp göğüslerini açtı. İsveç’in en ünlü şarkıcılarından biri olan Tove Lo, Manchester...

2
2

İsveçli şarkıcı Tove Lo, Manchester’de verdiği konser sırasında hayranlarını şoke eden bir davranışta bulunarak aniden tişörtünü kaldırıp göğüslerini açtı.

İsveç’in en ünlü şarkıcılarından biri olan Tove Lo, Manchester konserinde göğüslerini kendisini dinlemeye gelenlere gösterdi. İsveçli şarkıcının bu beklenmeyen hareketi karşısında neye uğradıklarını şaşıran izleyiciler, 29 yaşındaki genç yıldızı alkış yağmuruna tuttular.

İlk olarak 2014 yılında ‘Stay High’ parçasıyla adını duyuran ve geniş bir dinleyici kitlesine ulaşan ünlü şarkıcı, geçtiğimiz ay Kanada’da gerçekleşen konserde de göğüslerini göstermişti. Giydiği sarı renkli deri pantolonu ile dikkatleri üzerine çeken ünlü isim, sergilediği performans ve seslendirdiği parçalar ile müzikseverlere unutulmaz dakikalar yaşattı.

Sosyal medyada da olay oldu

Dünyaca ünlü şarkıcının göğüslerini göstermeyi alışkanlık haline getirmesi, sosyal medyada da olay oldu. Şarkıcının her konserde göğüslerini göstermesine bir anlam veremediklerini ifade eden sosyal medya kullanıcıları, ünlü şarkıcı hakkında birçok yorumda bulundular. Ünlü ismin bu hareketi sonrasında konuyu mizaha çeviren sosyal medya kullanıcıları, ünlü şarkıcıyla dalga geçtiler.

Tove Lo kimdir?

Ebba Tove Elsa Nilsson tam adında olan ünlü şarkıcı kimdir diye merak ediliyordu. Son olarak göğüslerini konserlerde açmasıyla gündeme gelen ünlü isim, 29 Ekim 1987 doğumludur ve 29 yaşındadır. İsveçli şarkıcı ve söz yazarı olan ünlü isim, Stockholm’da doğup büyümüş ve müzik magnet school’u Rytmus Musikergymnasiet’den başarılı bir şekilde mezun olmuştur. 2006 yılında kurduğu math rock grubu Tremblebee’nin dağılmasından sonra söz yazarlığı konusunda çalışmalar yaparak kendini bu alanda da geliştiren ünlü isim, 2010 yılında Warner/Chappell Music ile yayım sözleşmesi imzalamıştır.

In this article