Tolgahan Sayışman ile Almeda Abazi evleniyor

2 yıldır birlikte olan Almeda Abazi ve Tolgahan Sayışman, evlenmek üzere Amerika’ya gitti. Çift, orada Abazi’nin doğum günü ile Sevgililer Günü’nü de kutlayacak. Gitmeden önce görüntülendiler Tolgahan Sayışman,...

2
2

2 yıldır birlikte olan Almeda Abazi ve Tolgahan Sayışman, evlenmek üzere Amerika’ya gitti. Çift, orada Abazi’nin doğum günü ile Sevgililer Günü’nü de kutlayacak.

Gitmeden önce görüntülendiler

Tolgahan Sayışman, önceki gün nişanlısı Almeda Abazi, annesi Ayşe Sayışman ve babası Haluk Sayışman’la birlikte Amerika’ya gitti. Aile, yolculuk öncesi Atatürk Havalimanı’nda görüntülendi.

Los Angeles’ta evlenecekler

13 Şubat’ta Los Angeles’ta evleneceklerini açıklayan Tolgahan Sayışman, “Biz bir hayalimizi gerçekleştireceğiz, ilişkimizin temelinin atıldığı yerde nikâh defterine imza atacağız. 13 Şubat aynı zamanda Almeda’nın doğum günü, 14 Şubat da Sevgililer Günü, onları da aradan çıkarmış olacağız. Bir taşla üç kuş” dedi.


Balayı plansız

Ünlü oyuncunun “Evlilik tarihini unutma şansımız yok, onu da garantiye aldık” sözleri nişanlısını güldürdü. Sayışman, balayı hakkındaki sorulara ise “Nikâhın ertesi günü nereye bilet alırsak, balayına oraya gideceğiz” yanıtını verdi.

‘Cennetten gül kopardım’

Tolgahan Sayışman, “Arnavutluk’tan gelin alıyoruz. Ben ‘Elveda Rumeli’ dizisini çekerken bir söz öğrendim, ‘Arnavutluk’tan kız almak cennetten gül koparmakmış’ derler. Ben de bunu yaptım, cennetten gül kopardım” dedi.

Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi’ye ünlü oyuncunun annesiyle babası Ayşe ve Haluk Sayışman da eşlik etti.

In this article