Tolgahan Sayışman ile Almeda Abazi yarın evleniyor

Türk sinemasının yakışıklı ismi Tolgahan Sayışman, sevgilisi Almeda Abazi ile yarın Los Angelas’ta nikah masasına oturacak. Tolgahan Sayışman ile sevgilisi Almeda Abazi 1 hafta önce Amerika California’ya gitmişti....

1
1

Türk sinemasının yakışıklı ismi Tolgahan Sayışman, sevgilisi Almeda Abazi ile yarın Los Angelas’ta nikah masasına oturacak.

Tolgahan Sayışman ile sevgilisi Almeda Abazi 1 hafta önce Amerika California’ya gitmişti. Yarın Los Angelas’ta nikah masasına oturacaklar.

52 bin kişi beğendi

Tolgahan Sayışman ile Almeda Abazi’nin dün sosyal medyada paylaştığı sarmaş dolaş aşk pozunu 52 bin kişi beğendi. Çift, İstanbul’da da düğün yapacak.

Tolgahan Sayışman’ın hayatı

Kadıköy İntaş Lisesi ve Doğuş Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olmuştur. 2005 yılında Türkiye’yi temsilen Güney Kore’de gerçekleşen uluslararası erkek güzellik yarışması Manhunt International’da dünya birincisi seçildi. Ekoldrama ve Ayla Algan’dan uzun süre oyunculuk eğitimi aldı. Ardından Esir Kalpler adlı dizide yer aldı. Top Model yarışmasındaki sunuculuğu ile başarılı bir performans sergileyen oyuncu, daha sonra Maçolar, Dicle, Hepsi 1 ve Acemi Cadı dizilerinde de oyuncu olarak yer aldı. 24 Ekim 2008’de başrollerini Fahriye Evcen’le paylaştığı Aşk Tutulması adlı sinema filminde oynadı. İzlenme rekorları kıran Elveda Rumeli adlı dizide Mustafa rolünü canlandırmıştır. 6 Kasım’da vizyona giren Aşk Geliyorum Demez adlı filmde Bergüzar Korel ile başrol oynadı.

Kavak Yelleri’nde rol aldı

Kavak Yelleri isimli gençlik dizisinde konuk oyuncu olarak yer almıştır. Kendisi aynı zamanda 2010 yılının eylül ayında başlayan ve 2014 yılına kadar devam eden, FOX TV’de yayınlanmış Lale Devri adlı dizide başrolde, Çınar rolünde oynamıştır. 2014’te vizyona giren ve başrollerini Saadet Işıl Aksoy’la paylaştığı Sürgün adlı filminde rol aldı.Şu anda Show TV’de başlayan Asla vazgeçmem dizisinde Yiğit Kozan karakterini canlandırmaktadır.Yeni dizisinde başrolü Amine Gülşe ile paylaşmaktadır.

In this article