[sam_zone id=1]

Timur Acar heyecanlı dakikalar yaşattı!

‘Çakallarla Dans’ serisinin fenomen ve ilginç karakteri ‘Köfte Necmi‘ye hayat veren Timur Acar, sette dublör kullanmadı. Acar, yürekleri ağızlara getirdi. ‘Çakallarla Dans’ serisine yeni katılan ‘Tavşan Zeynep‘ karakterini canlandıran...

73
73

‘Çakallarla Dans’ serisinin fenomen ve ilginç karakteri ‘Köfte Necmi‘ye hayat veren Timur Acar, sette dublör kullanmadı. Acar, yürekleri ağızlara getirdi.

‘Çakallarla Dans’ serisine yeni katılan ‘Tavşan Zeynep‘ karakterini canlandıran Hande Katipoğlu’na usta oyuncu Acar, sette heyecanlı dakikalar yaşattı.

Acar, trafiğe kapalı alanda gerçekleşen çekimlerde spor araba kullandı. Spor araba ile çekilen sahnelerde dublör kullanmayan Acar, usta rallicilere taş çıkarttı. Araç kullanmadaki yeteneğiyle dikkat çeken Acar, çekimlerde dublör kullanmayarak şaşkınlık yarattı.

timur-acar-dublor

Çekimlerde dublör kullanmayan ünlü oyuncu, “Araba kullanmayı çok seviyorum. Özellikle dublör kullanmak istemedim. Oldukça heyecanlı sahnelerdi” ifadelerini kullandı.

Son çalışmaların devam ettiği ‘Çakallarla Dans 4‘ sinema filmi 25 Kasım’da seyircisiyle buluşacak.

Timur Acar kimdir?

22 Aralık 1979’da Sakarya’da doğdu. Türk oyuncudur.

Çocukluğunu Almanya’da geçiren Timur Acar, 17 Ağustos 1999 tarihinde meydana gelen büyük depremden sonra ailesinin yanına Sakarya’ya yerleşmiştir. Acar’ın ailesi Gürcü asıllıdır. Batum kökenli olan oyuncu, 1999 yılında tiyatro ile ilgilenmeye başladı. Tiyatro eğitimini 9 Eylül Üniversitesinde alan Acar, daha sonra çeşitli zilerde rol almıştır.

Kurşun Yarası, Avrupa Yakası ve Akasya Durağı gibi diziler ile tanınan oyuncu, şimdilerde dönemin en tanınan oyuncuları arasında yer almaktadır. Kertenkele dizisinde Kertenkele, Ziya Hoca ve Kara Faruk rollerini üstlendi ve 2.sezon sonunda diziden ayrıldı. Bu dizi sayesinde yüksek bir şöhrete kavuştu. Tiyatro dışında Acar, müzikle de ilgilenmektedir.2007 yılında bir evlilik yapan ünlü oyuncu kısa bir süre sonra boşanmış ve 2016 yılında ise Eda Özerkan ile evlenmiştir.

 

In this article