Tazelenme Üniversitesi hangi üniversite bünyesindedir?

ATV ekranlarının severek izlenilen programı Milyoner’de bu hafta da yine birbirinden sürpriz anlar yaşandı. Bu haftaki yarışmacılar önceki haftalarda yayınlanan programlara kıyasla daha fazla ikramiye ile ayrıldılar. Kimisi,...

19
19

ATV ekranlarının severek izlenilen programı Milyoner’de bu hafta da yine birbirinden sürpriz anlar yaşandı.

Bu haftaki yarışmacılar önceki haftalarda yayınlanan programlara kıyasla daha fazla ikramiye ile ayrıldılar. Kimisi, çeki alıp çekildi, kimisi ise daha fazla kazanabilmek için risk aldı ve kaybetti.

Değişmeyen bir şey vardı. Milyoner programında her zaman olduğu gibi bu hafta da heyecan üst düzeydeydi.

Selçuk Yöntem’in sunduğu Milyoner programının bu haftaki bölümünde bir yarışmacıya şu soru soruldu: Tazelenme Üniversitesi hangi üniversite bünyesindedir?

İşte o sorunun yanıtı…

Cevap: Tazelenme Üniversitesi, Akdeniz Üniversitesi bünyesinde yer alıyor.

Milyoner yarışmasının eski sunucusu Kenan Işık’ın sağlık durumu…

Milyoner programını Selçuk Yöntem’den önce ünlü sunucu Kenan Işık sunuyordu. Ünlü sunucu Kenan Işık, saunada ayağı kayması nedeniyle düşmüş ve başından yaralanmıştı. Bu kaza sonucu beyin kanaması geçiren Işık’ın durumu stabil olarak devam ediyor.

Daha önce Kim 500 Milyar İster adıyla yayınlanan program, bildiğimiz üzere isim değiştirdi. Kim Milyoner Olmak İster adını alan program, Kenan Işık’ın talihsiz bir kaza geçirmesi sonrasında çeşitli ünlü isimler tarafından sırayla sunulmuştu.

Kenan Işık’ın beyin kanaması geçirdikten sonra ameliyata alınmış, ardından da evine gönderilmişti. Ünlü oyuncu ve sunu Işık’ın tedavisine evinde devam ediliyor.

Son zamanlarda ünlü sunucu ve oyuncu Işık’ın sağlık durumu nasıl diye oldukça çok merak ediliyor. Işık konusunda bilgi alamaya çalışan basın mensupları, sır gibi saklanan sağlık durumu hakkında henüz kesin ve net bir bilgiye ulaşmış değiller.

Yeni sunucu Murat Yıldırım mı?

Kenan Işık’ın ardından programı sunmaya başlayan Selçuk Yöntem de koltuğuna veda etmek üzere… Milyoner programını artık ünlü oyuncu Murat Yıldırım’ın sunacağı iddia ediliyor. Yıldırım, geçtiğimiz haftalarda Faslı bir güzelle dünyaevine girmişti. Yıldırım için, Faslı gelini bizzat Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan istemişti.

 

In this article