[sam_zone id=1]

Tarkan reklam ücretini beğenmedi!

Şimdiye kadar yaklaşık 15 reklam filminde boy gösteren ünlü sanatçı Tarkan reklam parasını bu sefer beğenmedi ve teklifi kabul etmedi. Tarkan reklam teklifi aldı Şimdiye kadar çeşitli reklam...

67
67

Şimdiye kadar yaklaşık 15 reklam filminde boy gösteren ünlü sanatçı Tarkan reklam parasını bu sefer beğenmedi ve teklifi kabul etmedi.

Tarkan reklam teklifi aldı

Şimdiye kadar çeşitli reklam filmlerinde oynayan ve hatırı sayılır ücretler kazanan Tarkan, bir elektronik firmasının reklam filminde oynaması için teklif aldı.

Günaydın gazetesinde yer alan habere göre, beyaz eşya reklamında oynaması için teklif götürülen Tarkan, reklamdan alacağı ücreti beğenmeyince teklifi reddetti.

Kendisine sunulan rakamı az bulan Tarkan’a firmanın teklif ettiği ücretin 2 milyon lira olduğu iddia ediliyor. Bu rakamı beğenmeyen Tarkan’ın reklam filminde oynamak için 5 milyon lira istediği iddia ediliyor. İddialara göre firmanın teklif ettiği rakamla Tarkan’ın istediği rakamın arasında büyük bir fark bulunması pazarlık yapılmasını da engelledi.

Tarkan kimdir

Tam adı Tarkan Tevetoğlu olan ünlü isim 17 Ekim 1972 Almanya doğumludur. Türk pop müziğinin Mega Star’ı olarak anılmaktadır. Şimdiye kadar çıkardığı hemen her albümle müzik listelerinin en üstünde yer almıştır. 1986 yılında Almanya’da yaşayan ailesiyle birlikte Türkiye’ye dönmüştür. Lise yıllarında ilk müzik eğitimini almaya başlayan Tarkan, ilerleyen yıllarda ünlü isimlerle tanışarak keşfedilmiştir.

1992 yılının son aylarına doğru ilk albümünü çıkaran Tarkan, büyük bir yankı uyandırmıştır. Ses tonu kendine has kişiliği ve tarzıyla hemen her kesim tarafından dinlenmeye başlanmıştır. Çıkardığı albümlerdeki şarkıları Türk pop müziğinin en önemli parçaları haline gelen Tarkan, efendi kişiliği ile de hemen her kesimden saygı görmektedir.

Magazin dünyasından uzak duruşu ve mütevazi yaşam tarzıyla dikkat çeken Tarkan, kısa bir süre önce evlenmiş ve mutlu bir hayat yaşamaktadır.

 

In this article