Tarkan’dan anlamlı 8 Mart Dünya Kadınlar Günü mesajı

Türkiye’nin megastarı Tarkan, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısı ile bir mesaj yayınladı. Ünlü şarkıcı, mesajında dikkat çeken ifadeler kullandı. ‘Erkek baskısı ve erkek korkusu olmadan…’ Tarkan’ın sosyal...

1
1

Türkiye’nin megastarı Tarkan, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısı ile bir mesaj yayınladı. Ünlü şarkıcı, mesajında dikkat çeken ifadeler kullandı.

‘Erkek baskısı ve erkek korkusu olmadan…’

Tarkan’ın sosyal medya üzerinden yayınladığı mesaj şöyle:

“Kadına şiddetin her geçen gün arttığı, kadınla erkek arasındaki eşitliğin göz ardı edildiği ülkemizde kadınların erkeklerle aynı haklara sahip olmalarını, duygularını ve düşüncelerini cesaretle ifade edebilmelerini, sokaklarda özgürce yürüyebilmelerini, istedikleri gibi giyinebilmelerini, gülebilmelerini, erkek baskısı ve erkek korkusu olmadan hayatlarını yaşayabilmelerini, değerlerinin daha da farkına varılmasını diliyorum bu çok anlamlı günde.”

Tarkan’ın bu gönderisi kısa sürede 20 bini aşkın kişi tarafından beğenildi. Ünlü şarkıcıya çok sayıda yorum da gönderildi.

Öte yandan Tarkan, Amerika’da düzenlediği konser serisi için bir süredir Amerika’daydı. Ünlü isim, önce New York’a, ardından Los Angeles’a gitti. Tarkan’ın konserine yoğun ilgi gösterildi.

In this article