Amerika, Tarkan’ı bekliyor

Megastar Tarkan Amerika konseri için hazırlıklara başladı. Dünyaca ünlü sanatçımızın reklamları New York taksilerinde dolaşıyor. Ünlü sanatçı Tarkan’ın Amerika’da vereceği konserle ilgili hazırlıklar şimdiden başladı. New York şehrinin...

2
2

Megastar Tarkan Amerika konseri için hazırlıklara başladı. Dünyaca ünlü sanatçımızın reklamları New York taksilerinde dolaşıyor.

Ünlü sanatçı Tarkan’ın Amerika’da vereceği konserle ilgili hazırlıklar şimdiden başladı. New York şehrinin her yanı dolaşan taksiler üzerine koyulan Tarkan reklamları bir hayli ilgi çekiyor.

Tarkan’ın Amerika konseri ne zaman?

Türk pop müziğinin megastarı Tarkan’ın Amerika’da vereceği konser, 2-3 Mart tarihlerinde New York’ta Manhattan Center Stüdyoları’nda bulunan Hammerstein konser salonunda gerçekleşecek.

Ünlü sanatçının 5 Mart’taki konseri ise Los Angeles’ta şehrin merkezinde yer alan, The Novo’da yapılacak. Megastar’ın konserlerinin VIP biletleri şimdiden tükendi. Büyük olay yaratacak olan konser için hazırlıklar tüm hızıyla sürüyor.

Tarkan kaç yaşında?

Tam adı Tarkan Tevetoğlu olan ünlü şarkıcının kaç yaşında olduğu merak konusu haline gelmişti. Ünlü sanatçı Tarkan 17 Ekim 1972 doğumludur ve 46 yaşındadır.  Ailesiyle beraber Almanya’da yaşayan Tarkan burada doğup büyümüştür. 1986 yılındaTürkiye’ye dönen ünlü isim, lise eğitimini burada tamamlamıştır. Daha sonra müzik konusunda Türkiye’de çalışmalarına devam eden ünlü sanatçı, Karamürsel’de ilk müzik eğitimini almıştır.

Tarkan, 1992’nin son aylarında ilk stüdyo albümü çıkaran ünlü isim bu albümle geniş kitleler tarafından tanınmaya başlamıştır. Geçmişten bugüne kadar yaptığı hemen her parçası hit olan ünlü isim, sanatçılığının yanı sıra kişiliğiyle de dikkat çeken bir isimdir. Ünlü isim efendi kişiliği ve saygılı duruşuyla hemen herkesin takdirini ve sevgisini kazanmıştır.

In this article