Tansu Sıla Çakır, Miss Universe’de favori

“Kainat Güzeli”nin seçileceği Miss Universe yarışmasında Türkiye’yi temsil edecek olan Tansu Sıla Çakır kimdir? Geceye dair önemli bilgiler ve Tansu Sıla Çakır hakkında bilinmeyenler haberimizin detaylarında yer alıyor....

5
5

“Kainat Güzeli”nin seçileceği Miss Universe yarışmasında Türkiye’yi temsil edecek olan Tansu Sıla Çakır kimdir? Geceye dair önemli bilgiler ve Tansu Sıla Çakır hakkında bilinmeyenler haberimizin detaylarında yer alıyor.

Kainat güzelinin seçileceği yarışmaya artık sayılı günler kaldı. Aynı zamanda 2017’nin de ilk güzellik yarışması olacak olan Miss Universe‘ün finali, 30 Ocak Pazartesi günü gerçekleştirilecek.

Gece, Filipinler’in başkenti Manila’da düzenlenecek.

Kainat güzelinin seçileceği bu gecede Türkiye’yi ise Tansu Çakır temsil edecek. 85 güzel kız, “Kainatın En Güzel Kızı” ünvanını alabilmek için yarışacak.

Tansu Sıla Çakır favoriler arasında

Türkiye, 2002’de düzenlenen Miss World yarışmasında Dünya Güzeli seçilen Azra Akın‘dan sonra bu alanda bir başarı daha elde edebilir. 84 ülkeden güzelle yarışacak olan Tansu Sıla Çakır, bu yarışma öncesinde favoriler arasında yer alıyor. Türkiye, Azra Akın’dan sonra ilk kez bir güzelle bu kadar favori gösteriliyor.

Güzeller için oylamalar internet üzerinden yapılacak. Merakla beklenen gece, Fox TV ekranlarından izleyicilerle buluşacak.

Çakır, bu yarışmanın finalinde Barrus imzalı bir kıyafet giyecek.

Tansu Sıla Çakır kimdir?

Tansu Sıla Çakır geçtiğimiz yıl Miss Turkey yarışmasında birinci seçilmişti. 1995 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Çakır, Selanik göçmeni bir aileye mensup…

Babası memur emeklisi, annesi ise bir belediye çalışanı olan Çakır, Bilgi Üniversitesi’nde Beslenme ve Diyetetik bölümünde okuyor. Aynı zamanda Psikoloji bölümünü de yan dal olarak oyuyan Çakır, 172 cm boyunda.

Oyuncu olmak istediğini dile getiren Çakır, aynı zamanda mankenlik mesleğini de sürdürmek istiyor.

58 kilo ağırlığında olan güzel ismin, gözleri ve saçları ise kahverengi.

Türkiye’yi Miss Universe yarışmasında temsil edecek olan Tansu Sıla Çakır kimdir? Detaylar haberimizde
In this article