Survivor’da izleyenleri isyan ettiren yarışmacılar

TV8 kanalında yayınlanan Survivor programı cuma, cumartesi, pazar, pazartesi ve salı günleri izleyenleri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Bazı yarışmacıların hareketleri ise bu sezon sosyal medyada büyük ses...

2
2

TV8 kanalında yayınlanan Survivor programı cuma, cumartesi, pazar, pazartesi ve salı günleri izleyenleri ekran başına kilitlemeye devam ediyor.

Bazı yarışmacıların hareketleri ise bu sezon sosyal medyada büyük ses getiriyor.

Peki kim bu isimler?

Erdi: Bayrampaşalı kimliği ile dikkatleri çekenErdi, özellikle sivri açıklamaları ile dikkat çekerken fiziksel yapsının kimi zaman Survivor ortamına uygun olmadığı sosyal medyada gündeme getiriliyor.

Eser West: Kısmetse Olur yarışmasından tanınan ve uzun süre ABD’de yaşamasından dolayı dikkat çeken aksanı ile tüm Türkiye onu sevmişti. Ancak işler Survivor’a katılması ile bambaşka bir hal aldı. Özellikle yarışmalarda gösterdiği tepkiler sosyal medyada ve televizyonların tartışma programlarında gündem olurken Kıbrıs finaline yakın olan isim açlıkla olan imtihanını tamamalayamadı ve yarışmadan çıkarak büyük şok yarattı.

Serhat Akın: Fenerbahçe forması ve Milli Takım’dayken attığı gollerle tüm Türkiye’nin sevgilisi haline gelen nam-ı değer Kadıköy Boğası yarışmalarda Gönüllüler takımı ile girdiği kavgalarla aslında asıl kimliğinden dışarı çıkması onu ada şartlarının ne kadar zorladığını ekranlar önüne serdi.

Fatih: Survivor kadrosuna sonradan eklenen isimlerden biri olan ve Ünlüler takımını seçen Fatih, iddialı konuştuğu kadar iyi performans göstermeyince ve rakipleri ile kendi takım arkadaşlarıyala da büyük kavgalar yaşaması onun antipatik bir role bürünmesine neden oldu.

Survivor yarışmasının tarihi

Acun Ilıcalı ve Alp Kırşan tarafından sunulan yarışma. Dominik Cumhuriyeti’nde düzenlenmektedir.

Yarışmanın 1. sezonunun kazananı olan Derya Büyükuncu Şampiyon, Büyük Finalde SMS oyları ile kaybeden Nihat Doğan İkinci, Yarı Finalde SMS oyları ile elenen Taner Tolga Tarlacı Üçüncü, Çeyrek Finalde SMS oyları ile elenen Taçmin Tümer Dördüncü, Özge Ulusoy ise Beşinci olmuştur.

Yarışmanın 2. sezonunun kazananı olan Nihat Alptuğ Altınkaya Şampiyon, Büyük Finalde SMS oyları ile kaybeden Hasan Yalnızoğlu İkinci, Yarı Finalde SMS oyları ile elenen Anıl Tetik Üçüncü, Çeyrek Finalde SMS oyları ile elenen Ece Begüm Yücetan Dördüncü, Hayim Kohen ise Beşinci olmuştur.

SMS oylarında belirleyici etken

Yarışmanın 3. sezonunun kazananı olan Hilmi Cem İntepe Şampiyon, Büyük Finalde SMS oyları ile kaybeden Doğukan Hazar Manço İkinci, Yarı Finalde SMS oyları ile elenen Ümit Karan Üçüncü, Çeyrek Finalde SMS oyları ile elenen Murat Ceylan Dördüncü, Cengiz Coşkun ise Beşinci olmuştur.

Yarışmanın 4. sezonunun kazananı olan Turabi Çamkıran Şampiyon, Büyük Finalde SMS oyları ile kaybeden Gökhan Keser İkinci, Yarı Finalde SMS oyları ile elenen Ahmet Dursun Üçüncü, Yarı Finalde SMS oyları ile elenen Merve Aydın Dördüncü, Çeyrek Finalde SMS oyları ile elenen Yiğit Dikmen Beşinci, Sahra Işık ise Altıncı olmuştur.

Kıyasıya rekabet

Yarışmanın 5. sezonunun kazananı olan Çağan Atakan Arslan Şampiyon, Büyük Finalde SMS oyları ile kaybeden Serkay Tütüncü İkinci, Yarı Finalde SMS oyları ile elenen Damla Can Üçüncü, Çeyrek Finalde SMS oyları ile elenen Semih Öztürk Dördüncü, Çeyrek Finalde SMS oyları ile elenen Nagihan Karadere Beşinci, İbrahim Giydirir ise Altıncı olmuştur.

In this article