Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’dan tarihi başarı

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, Türkiye’de en çok izlenen programlardan biri olan Survivor’ın Yunanistan versiyonu Survivor Yunanistan’ı gerçekleştirmek için bir süredir Atina ile İstanbul arasında mekik dokuyordu. Ilıcalı, tüm...

2
2

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, Türkiye’de en çok izlenen programlardan biri olan Survivor’ın Yunanistan versiyonu Survivor Yunanistan’ı gerçekleştirmek için bir süredir Atina ile İstanbul arasında mekik dokuyordu.

Ilıcalı, tüm bu çabalarının meyvesini almış görünüyor. Başarılı televizyoncunun girişimleriyle Yunanistan’da da yayına başlayan Survivor Yunanistan, ilk 3 yayınında açık ara farkla Yunanistan’da en çok izlenilen program oldu.

Bir Türk yapım şirketi tarafından tarihte ilk kez!

Ünlü televizyoncu, elde ettiği bu başarıyı takipçileri ile paylaştı. Ilıcalı, kişisel Instagram hesabı üzerinden konuyla ilgili olarak bir mesaj yayınlayarak şu ifadeleri kullandı:

“Yunanistan’da yayınlanan ikinci yapımımız Survivor Greece ile ilk 3 yayında 3 kez ve açık farkla birinci olduk. Bir Türk yapım şirketinin tarihte ilk kez yurtdışında rating birinciliği elde etmesi Acunmedya’ya nasip oldu. Bu gururu yaşatan tüm ekibimi gönülden kutluyorum.”

Acun Ilıcalı, Survivor Yunanistan yarışmacıları ile birlikte

Ilıcalı’nın bu gönderisi yüz bini aşkın kullanıcı tarafından beğenilirken ünlü isme elde ettiği bu başarıdan ötürü çok sayıda tebrik mesajları gönderildi.

In this article