[sam_zone id=1]

Survivor’un unutulmaz yarışmacıları

Survivor’da bugüne kadar pek çok isme denk geldik ve pek çok yüze tanıklık ettik. Bu isimlerden kimi hafızalara oldukça kazındı. İşte Survivor’da görüp unutamadıklarımızı içeren Survivor unutulmaz yarışmacılar...

107
107

Survivor’da bugüne kadar pek çok isme denk geldik ve pek çok yüze tanıklık ettik. Bu isimlerden kimi hafızalara oldukça kazındı. İşte Survivor’da görüp unutamadıklarımızı içeren Survivor unutulmaz yarışmacılar listesi…

Acun Ilıcalı’nın girişimleriyle Türkiye’de yayınlanmaya başlayan Survivor programına uzun yıllardan beri aşinayız. 

Ilıcalı, programı yine kendi sunuyor ancak bir süredir kendi kanalı TV8’de yayınlıyor. TV8’in en çok izlenilen programı olan Survivor, 2017’de de yeni kadrosuyla sevenlerini ekranlara kilitleyeceğe benziyor.

Survivor, Türkiye’de yayınlanmaya başladığı günden beri pek çok ünlü ünsüz ismi ağırladı. Nihat Doğan, Ebru Destan, Pascal Nouma, Taner, Meter… Pek çoğu hafızalarda yer etti.

İşte Survivor’un unutulmaz yarışmacıları…

Nihat Doğan, Ebru Destan, Pascal Nouma
Nihat Doğan, Ebru Destan, Pascal Nouma
Uğur Pektaş
Uğur Pektaş
Hakan Hatipoğlu
Hakan Hatipoğlu
Merve Oflaz
Merve Oflaz
Asena
Asena
Özge Ulusoy
Özge Ulusoy
Alp Kırşan
Alp Kırşan
Taner Tarlacı
Taner Tarlacı
Taçmin
Taçmin
Selim Sabah
Selim Sabah
Mustafa Topaloğlu
Mustafa Topaloğlu
Nihat Doğan
Nihat Doğan

Survivor 2017’de kimler yer alacak?

Survivor, 2017 versiyonuyla da kuşkusuz oldukça izlenecek. Yarışma yine ünlüler ve gönüllüler arasında yapılacak. Ünlüler kadrosuna pek çok önemli isim yer alıyor. Tarık Mengüç, İlhan Mansız, Furkan Kızılay ve Serhat Akın bu isimlerden sadece birkaçı.

In this article