Survivor reytinglerde çakıldı

TV8 kanalında yayınlanan Survivor, reyting sıralamasında her seferinde birinci çıkarken bu kez Arka Sokaklar ve Aşk ve Mavi dizilerine yenik düştü. Arka Sokaklar 1. sırada yer aldı Geçtiğimiz...

6
6

TV8 kanalında yayınlanan Survivor, reyting sıralamasında her seferinde birinci çıkarken bu kez Arka Sokaklar ve Aşk ve Mavi dizilerine yenik düştü.

Arka Sokaklar 1. sırada yer aldı

Geçtiğimiz senelere oranla bu sezon daha az izlenme oranlarına sahip olan Survivor, bu kez de ekranların fenomen dizisi Arka Sokaklar’a yenik düştü. ATV’de yayınlanan Aşk ve Mavi dizisi de 2. sırada yer alırken Survivor’ı geçen bir diğer program oldu.

Survivor 3. sırada yer aldı

Survivor ise ancak 3. sırada yer alabildi. Ödül yarışmasında büyük bir heyecana sahne olmasına rağmen izlenme oranlarında geriye düştü.

Survivor geçmişi

Survivor Ünlüler-Gönüllüler, Türkiye’de TV8’de yayınlanan, Acun Ilıcalı ve Alp Kırşan tarafından sunulan yarışma. Dominik Cumhuriyeti’nde düzenlenmektedir.

Yarışmanın 1. sezonunun kazananı olan Derya Büyükuncu Şampiyon, Büyük Finalde SMS oyları ile kaybeden Nihat Doğan İkinci, Yarı Finalde SMS oyları ile elenen Taner Tolga Tarlacı Üçüncü, Çeyrek Finalde SMS oyları ile elenen Taçmin Tümer Dördüncü, Özge Ulusoy ise Beşinci olmuştur.

Yarışmanın 2. sezonunun kazananı olan Nihat Alptuğ Altınkaya Şampiyon, Büyük Finalde SMS oyları ile kaybeden Hasan Yalnızoğlu İkinci, Yarı Finalde SMS oyları ile elenen Anıl Tetik Üçüncü, Çeyrek Finalde SMS oyları ile elenen Ece Begüm Yücetan Dördüncü, Hayim Kohen ise Beşinci olmuştur.

Yarışmanın 3. sezonunun kazananı olan Hilmi Cem İntepe Şampiyon, Büyük Finalde SMS oyları ile kaybeden Doğukan Hazar Manço İkinci, Yarı Finalde SMS oyları ile elenen Ümit Karan Üçüncü, Çeyrek Finalde SMS oyları ile elenen Murat Ceylan Dördüncü, Cengiz Coşkun ise Beşinci olmuştur.

Yarışmanın 4. sezonunun kazananı olan Turabi Çamkıran Şampiyon, Büyük Finalde SMS oyları ile kaybeden Gökhan Keser İkinci, Yarı Finalde SMS oyları ile elenen Ahmet Dursun Üçüncü, Yarı Finalde SMS oyları ile elenen Merve Aydın Dördüncü, Çeyrek Finalde SMS oyları ile elenen Yiğit Dikmen Beşinci, Sahra Işık ise Altıncı olmuştur.

Yarışmanın 5. sezonunun kazananı olan Çağan Atakan Arslan Şampiyon, Büyük Finalde SMS oyları ile kaybeden Serkay Tütüncü İkinci, Yarı Finalde SMS oyları ile elenen Damla Can Üçüncü, Çeyrek Finalde SMS oyları ile elenen Semih Öztürk Dördüncü, Çeyrek Finalde SMS oyları ile elenen Nagihan Karadere Beşinci, İbrahim Giydirir ise Altıncı olmuştur.

In this article