Survivor’a Nusret damgası

Geçen sene Kısmetse Olur programı ile tanıdığımız, şimdilerde ‘Survivor 2017’ yarışmasında gönüllüler takımında mücadele eden Eser West de galibiyet sevincini Nusret’in özdeşleşen hareketi ile yapanlar arasına katıldı. Acun...

2
2

Geçen sene Kısmetse Olur programı ile tanıdığımız, şimdilerde ‘Survivor 2017’ yarışmasında gönüllüler takımında mücadele eden Eser West de galibiyet sevincini Nusret’in özdeşleşen hareketi ile yapanlar arasına katıldı.

Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği ‘Survior 2017’ yarışmasının dün yayınlanan bölümünde ilginç bir olay yaşandı.

Ödül oyununda ünlülerden Furkan Kızılay ile karşılaşan yarışmacı West, takımına puan kazandırdı. Bu sevincini de sosyete etçisi olarak bilinen Nusret Gökçe ile ünlenen ‘SaltBae’ (tuz dökme) hareketini yaparak gösterdi.

Oyun sonrası gönüllülerde büyük bir sevinç yaşanırken, ünlüler ise Eser West’in aşırı sevincini ‘şov’ olarak değerlendirdi.

Eser West’in boynu kırılıyordu!

Survivor 2017 yarışlarında istenmeyen kazalarda meydana geliyor. Pazar akşamı yayınlanan bölümde, ağırlık kaldırma yarışmasında Gönüllüler takımından West kum dolu torbalar takıldıkça zorlanmaya başladı. Son torbalar takıldı ve Eser kendini motive etmek için ‘Bad Boy’ şarkısını söylemeye başladı. Bir anda boynu öne doğru eğilen ve geriye doğru düşen Eser West, hem arkadaşlarını hem de izleyicileri korkuttu. West, Fatih karşısında yarışmayı kaybetti.

Eser West kimdir?

Survivor’ın tanıtım fragmanında ‘Herkes çok iddialı ama ben konuşmayı sevmiyorum.” Sözleriyle kendisi için eylemlerin önemli olduğunu vurgulayan Eser West, 1990 yılında New York’ta dünyaya geldi. Asıl mesleği öğretmenlik olan West, Guardia Communitiy College üniversitesinde eğitim hayatını tamamladı. Survivor 2017 yarışmacısı Eser, 1.75 boyunda ve 80 kilo ağırlığında.

Evlilik programında boy gösterdi

ABD’den Türkiye’ye gelmesinin ardından Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur adlı evlilik programına katıldı. La Guardia Communitiy College Üniversitesi’nde eğitim hayatını tamamlayan yakışıklı yarışmacı, bir süre önce Hande Yener’in klibinde yer aldı. 1.75 boyunda olan Survivor Gönüllüler yarışmacısı, Cansel Çördük ile aşk yaşadı, ancak çift, halk oyuyla birinci olmalarına rağmen ödülü kabul etmedi ve evlenmek yerine ödülü diğer yarışmacılara devretti.

In this article