Survivor’da yaşananlar kurgu mu, gerçek mi? Acun Ilıcalı’dan yanıt

Bugün ortaya çıkan bir video, gündeme bomba gibi düşmüştü. Söz konusu video ile Acun Ilıcalı‘nın yapımını ve sunuculuğunu üstlendiği Survivor programında yaşananların gerçek olmadığı ve tamamen kurgudan ibaret...

2
2

Bugün ortaya çıkan bir video, gündeme bomba gibi düşmüştü. Söz konusu video ile Acun Ilıcalı‘nın yapımını ve sunuculuğunu üstlendiği Survivor programında yaşananların gerçek olmadığı ve tamamen kurgudan ibaret olduğu iddia edilmişti.

Tuğçe’nin çubuğundaki top düşmeyince…

Videoda, bireysel dokunulmazlık oyunu sırasında yarışmacılardan Tuğçe’nin elindeki çubuğu bir o yana, bir bu yana sallamasına rağmen topun düşmediği görüldü. Bu görüntü üzerinden Ilıcalı’nın Survivor‘da yaşanan olayların çoğunu kendi planladığı öne sürüldü.

Acun Ilıcalı, “Anlayan anladı” dedi

Ünlü sunucu kişisel Instagram hesabı üzerinden iddialara yanıt verdi. Ilıcalı, aynı sahnenin bir başka açıdan çekilmiş videosunu paylaşarak, “Anlayan anladı 🙂 Detaylı görüntüyü acunn.com’da izleyebilirsiniz” notunu düştü.

İşte Ilıcalı’nın paylaştığı o video:

Anlayan anladı 🙂 Detaylı görüntüyü acunn.com’da izleyebilirsiniz.

Acun Ilıcalı (@acunilicali) tarafından paylaşılan bir video (12 Şub 2017, 06:58 PST)

Öte yandan Ilıcalı’nın bu yanıtı birçok Survivor izleyicisini tatmin etmedi. Topun çubuğa güçlü değil, zayıf bir yapıştırıcı ile yapıştırılmış olabileceği ihtimali üzerinde duruluyor.

In this article