[sam_zone id=1]

Survivor Atakan’dan küfür açıklaması

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV8 kanalında yayınlanan Survivor programı ile ünlenen ve Survivor Atakan olarak bilinen Atakan Arslan‘ın başı sosyal medyada dolaşan bir video nedeniyle belaya girdi. ‘Türk halkına...

59
59

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV8 kanalında yayınlanan Survivor programı ile ünlenen ve Survivor Atakan olarak bilinen Atakan Arslan‘ın başı sosyal medyada dolaşan bir video nedeniyle belaya girdi.

‘Türk halkına küfretti’ iddiası

Söz konusu videoda Survivor Atakan, kulağında kulaklık olduğu sırada, “Başka söyleyeceğiniz bir şey var mı Türk halkına?” sorusuna, “Hepsinin a… koyayım” yanıtını veriyor.

Atakan Arslan’ın bu videosu sosyal medyada hızla yayılmaya başlayınca Beyaz TV’deki Söylemezsem Olmaz programında da gündeme getirildi.

Survivor Atakan’dan açıklama geldi

Survivor Atakan, tüm bu gelişmelerin ardından sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklama yaptı.

Atakan Arslan, açıklamasında şöyle dedi:

“An itibari ile sanal alemde adi, şerefsiz, şeref yoksunu bir şahsın aleyhimde yaymış olduğu bir videoya denk geldim. Birkaç yıl öncesine ait olan bu videoda müzik dinlerken sanki halkıma küfrediyormuş gibi söyleneni farklı bir şekilde algılatarak bizi ve değerlerimizi hiçe sayan bu aşağılık malukata sadece yazıklar olsun, diyorum. Ben ki yıllarca bayrağımız için dünyanın dört bir ysanında savaşmış bir adamım. Bu yapılan karalamalar beni ve ülkesini seven herkes için yalnızca bir masal niteliğindedir. Bu şahıs ve yayan fake hesaplar hakkında yasal işlemler başlatılmıştır. En kısa zamanda adalet yerini bulacaktır. Her zaman dediğim gibi, Allah var sıkıntı yok.”

Geçtiğimiz günlerde nişanlanan Survivor Atakan, şimdilerde evlilik hazırlıkları yapıyor.

In this article