Survivor’a Adem Kılıçcı damga vurdu

Survivor’da ünlüler adasında diğer yarışmacıların hedefi olan Adem, kendisine uzatılan barış çubuğunu ders niteliğinde sözlerle geri çevirmedi. Survivor’da İlhan ve Serhat, ünlüler takımına balık ziyafeti yaşattı. Adem ve...

3
3

Survivor’da ünlüler adasında diğer yarışmacıların hedefi olan Adem, kendisine uzatılan barış çubuğunu ders niteliğinde sözlerle geri çevirmedi.

Survivor’da İlhan ve Serhat, ünlüler takımına balık ziyafeti yaşattı. Adem ve Sabriye’ye de balıklardan ikram eden ünlüler takımı barış çubuğu uzattı.

Adem bu barış çubuğunu geri çevirmedi.

Atılan ilk adıma olumlu cevap

İlhan ve Serhat tuttukları balıkları ünlüler takımı yarışmacılarıyla paylaştı. Adem’e de balıklardan ikram eden ikilinin teklifini genç boksör geri çevirmedi.

Sabriye istemedi

Sabriye gelen balık ikramına “ben yemem benim payımı sen ye Adem” dedi. Adem de “düşman değiliz, kimse bizim düşmanımız değil, ikram geri çevirilmez” diyerek Sabriye’nin sözlerine karşı çıktı.

Aralarında aşk var mı?

Survivor 2016’da Ezgi ve Atakan’ın aşk yaşadığı sık sık gündeme gelmiş ikilinin yakın halleri sürekli gündem olmuştu. 2017 Survivor geçen sezonu aratmadı ve yeni yarışmacılarla yeni bir aşk gündemi oldu.

Adada gezintiye çıkan ve arkadaşlarından uzaklaşan Sabriye Şengül’ün Adem’e “bebeğim” diye hitap etmesi dikkatlerden kaçmadı.

‘Öp barışalım’

Yaşadıkları bir tartışma nedeniyle Adem’den “Beni yanlış anlıyorsun. Öp barışalım” diyerek özür dilemişti.

Adem ise Sabriye’ye “Ben seni her zaman öperim” diyerek karşılık verdi. Ardından Sabriye’yi öperek aralarındaki sorunu bitirmişti.

Bu samimi görüntüler ikilinin aşk yaşadığını düşündürdü.

In this article