Survivor 2017’de öne çıkan isimler…

Survivor 2017 tüm hızıyla devam ederken yarışmacılar varlarını yoklarını ortaya koyuyorlar. Peki hangi isimler ön plana çıktı ve hangisinin performansı daha dikkat çekici… Acun Ilıcalı‘nın son zamanlarda en...

3
3

Survivor 2017 tüm hızıyla devam ederken yarışmacılar varlarını yoklarını ortaya koyuyorlar. Peki hangi isimler ön plana çıktı ve hangisinin performansı daha dikkat çekici…

Acun Ilıcalı‘nın son zamanlarda en çok ilgi gösterilen programı haline gelen ve türk televiyonlarının gelenekselleştirdiği Survivor, 2017’ye de damgasını tam anlamıyla vurdu.

Peki hangi isimler diğerlerine fark attı ve hangi özellikleri ile ön plana çıktı? İşte sokmagazin.com ekibi olarak sizler için detaylı bir inceleme yaptık.

1-Ogeday

Fenerbahçe kürek takımından yarışmaya katılan ve güçlü fiziği ile dikkat çeken Ogeday, gönüllüler takımında bir nevi liderlik pazubandını koluna takmış konumda.

Özellikle Fulya’nın gönderilmesinde başrol oynayan ancak sonrasında çok pişman olduğunu her seferinde belirten genç yarışmacı, bireysel dokunulmazlık yarışmalarında da farkını ortaya koyuyor. Onu farklı kılan bir diğer özelliği ise sporcu kökenli olarak düzenli bir çalışma prensibine sahip olması.

2-Eser West

Kısmetse Olur ile hayatımıza giren hatta bazı videoları Youtube’de izlenme rekorları kıran ABD kökenli yarışmacı Eser West, şüphesiz yarışmanın en renkli simalarından biri.

Yarışma kazandığında gösterdiği tepkiler olsun, ada şartlarının verdiği olumsuz ve psikolojik rahatsızlıklar olsun, tüm tepkilerini doğal bir şekilde yaşayan West, fiziğinin yanı sıra Ünlüler taımından İlhan Mansız ve Serhat Akın’a karşı kazandığı yarışlarla ön plana çıktı.

3-Berna

Gönüllüler takımına Göz6 evinden dahil olan güzel yarışmacı Berna, adanın en hırslı ismi olarak direk göze battı. Yarışmalarda kaybettikçe kendine kızan,aynı zamanda da arkadaşlarını birarada tutmaya çalışan yarışmacı, Türkçe ile arası da iyi olmayınca ortaya renkli görüntüler çıkıyor. Göz6 evinde Zeyd ile yaşadığı aşktan sonra şimdi de Survivor’da ne yapacağı merak konusu olan güzel yarışmacı şimdiden birleşmeye gidebilecek isimler arasında ismini yazdırdı.

4-İlhan Mansız

Beşiktaş’ın ve Milli Takım’ın unutulmaz futbolcularından biri olan aynı zamanda artistik buz pateni dalında da milli olan İlhan Mansız, Ünlüler adasında görünmeyen lider konumunda. Yaşanan kavgalarda ve olaylarda net tavrı ile dikkat çeken Mansız, stratejileri ile de abilik görevini üstlenmiş konumunda.

Japonya’da da bir dönem forma giyen Mansız kendisinden küçük isimlere yardımcı olma konusunda hem istikrarlı hem de soğukkanlı durmayı başardıyor. Bu özelliğinin Asya kıtasında öğrendiğini de kendisi program esnasında itiraf etti.

5-Serhat Akın

Fenerbahçelilerin kendisine seslendiği şekilde programda da öyle anılan ‘Kadıköy Boğası’ hırslı, agresif ve kavgacı özellikleriyle yine iş başında gözüküyor. Furkan Kızılay ile yakın bağı olan genelde İlhan Mansız ile akıl birliğinde olan Serhat Akın özellikle parkurlarda hızı sürati ile rakiplerine toz attırıyor.

Oynama isteği ise zaman zaman kendisine sorun yaratan Serhat Akın, yarışmanın ciddi favorilerindne biri. Özellikle futbolculuğu bırakmasına rağmen kendisine bakması ve vücdunu koruması yarışmada onun bir adım önde olmasını sağlayan taraf.

6-Furkan Kızılay

Herkesin televizyon ekranlarından tanıdığı ve ATV ekranlarında sık sık seslendiği kızıl kafa Furkan Kızılay nam-ı değer ‘Havuç’ ilk 3 yarışmada gösterdiği performans ile bu yarışta ‘bende varım’ dedi.

Ada hayatında olgun tavırlarıyla da dikkat çeken ve çoğu yarışmacıya oranla ada hayatına daha rahat uyum sağlayan Kızılay, ilerleyen dönemlerde şanssızlığını kırarsa birleşme ve daha ilerisine gidebilir gözüküyor.

In this article